Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 липня 2025
11:04

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Днепропетровске состоится заплыв моржей

В Днепропетровске состоится заплыв моржей
В Днепропетровске 19 октября откроется сезон зимнего плавания. Открытие сезона состоится на детском пляже Монастырского острова. Об этом 34.ua сообщила организатор мероприятия Алина Левицкая.

В этот день на острове новичков посвятят в моржи, пройдет соревнование на дистанции 25 м и 50 м. На мероприятие приглашены моржи из Черкасс, Крыма, Измаила, Киева, Харькова и много других городов.

На следующий день, 20 октября, в 10.00 на канале ж/м Фрунзенский состоится праздник «Золотая осень».

Как отметила Алина Левицкая, за неделю до начала сезона, 12 октября, в 10.00 на Монастырском острове пройдет тренировка по моржеванию.

Gorod.dp.ua на Facebook.


:)  (10.10.13 23:42): Можно заплыв бомжей организовать... Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Дід Понос  (10.10.13 16:37): Какие же это моржи? - Это пингвины. Лезть в грязную и холодную воду не хотят даже тюлени. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (5)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварійних дитячих та тренажерних майданчиків планують відремонтувати у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті