Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
21:30

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дефіцит квитків з Дніпра: на потяги до Львова й Одеси ажіотаж, біля вокзалу — черги

Дефіцит квитків з Дніпра: на потяги до Львова й Одеси ажіотаж, біля вокзалу — черги

На квитковий "колапс" скаржаться пасажири.

У Дніпрі з ранку — довжелезні черги до кас: квитків до Львова, Одеси, на "західні" напрямки та на приміські маршрути не знайти ні онлайн, ні офлайн. Ситуація загострилась з початком літнього сезону відпусток.

Мешканці Дніпра та сусідніх регіонів зіткнулися з гострим дефіцитом залізничних квитків. Біля вокзалу — черги з п’ятої ранку, адже це чи не єдиний шанс взяти квиток.

Зайняла чергу о 5:30. Переді мною — понад два десятки людей. У застосунку квитків немає взагалі, — скаржиться мешканка Дніпра у коментарях до відео, де показують величезну чергу до кас з квитками.

Ситуацію ускладнює те, що квитки зникають із системи онлайн-продажу буквально за хвилини після відкриття. І причина навіть не ажіотажний попит, які дійсно присутній, а боти та перекупники.

Вони миттєво моніторять і викуповують квитки одразу після появи (особливо після 08:00, коли система повертає невикористані квитки в продаж).

Перепродаж відбувається через Telegram-канали та платформи на кшталт OLX. Ціна — у 2–3 рази вища за офіційну, але люди купляють, бо їхати якось треба.

"Укрзалізниця" блокує підозрілі акаунти, але боти створюють нові.

Касири на місцях неофіційно підтверджують: квитки викуповують "професійно", і пересічному пасажиру важко щось встигнути, переповідають пасажири.

Що радить "Укрзалізниця"

Увімкніть функцію автоматичного викупу:

- Авторизуйтеся через Дія.Підпис.

- Додайте дані пасажирів.

- Оплатіть замовлення — і система сама оформить квиток, щойно він з’явиться.

Серед інших порад:

- Шукайте квитки о 08:00 ранку. Саме тоді повернуті квитки знову надходять у продаж.

- Не купуйте квитки у перекупників. Це підтримує схеми та стимулює зростання цін.

Що ще планує "Укрзалізниця"

- Впровадження жорсткішої верифікації через "Дію".

- Посилена боротьба з ботами на платформах продажу.

- Можливе оновлення правил повернення квитків — аби ускладнити життя перекупам.

- Розробка "антибот-версії" додатку УЗ.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Bliss  (25.07.25 14:27): А что на ночные поезда до Киева можно купить??В 8 утра выставляют только три вагона на поезд Днепр- Хелм.И эта проблема не только летом, круглый год... Відповісти | З цитатою
Где билеты?  (24.07.25 18:49): Посадки уже были по паспорту и все ушло на нет, теперь ещё Дию надо подключить. Может всяких диджеев убрать с компании и взять толковых менеджеров? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті