Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Вт, 16 липня 2024
00:53

ПРО ПРОЄКТ

Угода з користувачем (Публична оферта)

Дана Угода з користувачем (далі - "Угода") регламентує відносини між адміністрацією сервісу "Gorod.dp.ua" (далі - Адміністрація) і фізичною особою (далі - "Автор") по розміщенню аудіо -, відеофайлів, графічних зображень, текстових повідомлень і даних (далі - "Інформація") на WEB-Сайті в мережі Інтернет за адресою https://gorod.dp.ua (далі - Сайт). Автором зізнається фізична особа, що належним чином приєдналася до даної Угоди з користувачем й направила Інформацію для розміщення на Сайті.

1. Автор надає Адміністрації Інформацію для розміщення на Сайті на умовах, обумовлених даною Угодою.

2. Текст Угоди або посилання на Угоду виводиться Авторові при реєстрації на сайті, а також на сторінках сайту, де можливе відправлення Інформації від користувача на сайт. Угода набуває чинності після вираження Автором згоди з її умовами у формі натискання Автором кнопки "Відправити", "Додати", "Зберегти" при реєстрації або відправленні Інформації на сайт.

3. Умови розміщення Інформації.

3.1. Адміністрація розміщає Інформацію на Сайті в тому випадку, якщо вона відповідає технічним параметрам, зазначеним на сайті.

3.2. Оскільки проєкт Gorod.dp.ua є безкоштовним сервісом, винагорода Авторові за надану Інформацію не виплачується, якщо це не зазначено окремим договором з користувачем.

3.3. Автор, що приєднався до даної Угоди й надіслав Інформацію для розміщення на Сайті, безоплатно передає Адміністрації право вільного безстрокового використання й надання широкого доступу до Інформації (з урахуванням обмежень доступу, що регламентовані п. 3.7) у межах даного ресурсу без виплати якої-небудь винагороди. Автор погоджується з тим, що Адміністрація вправі розміщати на сторінках, що містять Інформацію Автора, рекламні банери й оголошення.

3.4. Відповідальність за несанкціоноване копіювання й використання Інформації несуть особи й організації, які неправомірно використали Інформацію, опубліковану на даному ресурсі.

3.5. Автор попереджений про встановлену чинним законодавством України відповідальність за неправомірне використання й розміщення чужих творів . У випадку якщо буде встановлено , що Автор, що розмістив Інформацію, не є її правовласником, ця Інформація будуть вилучена з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника.

3.6. При розміщенні Інформації Адміністрація вказує псевдонім ( нікнейм ) Автору, зазначений Автором при наданні Інформації. Адміністрація не гарантує анонімність Автора.

3.7. Розташовувана на Сайті Інформація не повинна містити :

- матеріалів, які є незаконними, шкідливими, загрозливими, що ображають моральність, честь і гідність , права й інтереси третіх осіб , наклепницькими, що порушують авторські права, що пропагують ненависть і/або дискримінацію людей по расовому, етнічному, половому , соціальному ознакам, що сприяють розпаленню релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі , що містять сцени насильства, або нелюдського обігу із тваринами, і т.д.;

- видавання себе за іншу людину або представника організації й/або співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників Сайту, за власника Сайту, а також уведення в оману щодо властивостей і характеристик яких-небудь суб'єктів або об'єктів;

- матеріалів, які Користувач не має права робити доступними за законом або згідно якими-небудь контрактними відносинами;

- матеріалів, які торкаються якого-небудь патенту, торговельної марки, комерційну таємницю, копірайт або інші права власності й/або авторські й суміжні з ними права третьої сторони;

- не дозволеної Сайтом реклами комерційних продуктів і послуг, реклами політичних партій і громадських організацій, спама, схем "пірамід", "листів щастя";

- матеріалів, що містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номера до комерційних програмних продуктів, логини, паролі та інші кошти для одержання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернет;

- матеріалів, спрямованих на порушення нормального функціонування Сайту і його сервісів;

- спеціального або випадкового порушення яких-небудь застосовних місцевих, державних або міжнародних законів;

- збору й зберігання персональних даних інших користувачів;

- неузгодженої передачі записів рекламного, комерційного або агітаційного характеру;

- реклами наркотичних засобів;

- записів у будь-яку адресу , що містять грубі й образливі вираження й пропозиції ;

- записів, що містять матеріали порнографічного характеру.

 

3.8. Адміністрація має право відмовити Авторові в розміщенні Інформації, а також видалити Інформацію зі свого розсуду, якщо її зберігання суперечить вимогам даної Угоди. При цьому Адміністрація не зобов'язана повідомляти Автора про причини такої відмови.

3.9. Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату Інформації, розміщену Автором, а також за недостатню якість або швидкість надання послуги.

3.10. Автор погоджується з тим, що він несе повну відповідальність відносно Інформації, яку він розмістив на Сайті. Адміністрація не несе відповідальності за зберігання Інформації й за її відповідність вимогам законодавства, за порушення авторських прав, несанкціоноване використання товарних знаків, найменувань фірм і їхніх логотипів, а також за можливі порушення прав третіх осіб у зв'язку з розміщенням Інформації на Сайті. У випадку надходження претензій від третіх осіб , пов'язаних з розміщенням Інформації, Автор самостійно й за свій рахунок урегулює зазначені претензії.

4. Угода є юридично зобов'язуючим договором між Автором і Адміністрацією й регламентує умови надання Автором Інформації для розміщення на Сайті.

5. Всі можливі суперечки із приводу Угоди дозволяються відповідно до норм українського права.

6. Автор, що вважає , що його права й інтереси порушені через дії Адміністрації або третіх осіб у зв'язку з розміщенням на Сайті якої-небудь Інформації, направляє претензію. Для цього необхідно відправити повідомлення по електронній пошті на адресу зазначену на сторінці gorod.dp.ua/project/contact/

7. Угоду з користувачем може бути змінено Адміністрацією без якого-небудь спеціального повідомлення, але не частіше ніж 1 раз на місяць. Автор забов'язан ознайомитися з Угодою не рідше 1 раза на місяць. Найбільш актуальна версія Угоди перебуває на сторінці за адресою gorod.dp.ua/project/

8. У випадку прийняття нормативно-правових актів органами влади України, що зачіпають цілком або в частині функціонування Сайту, Адміністрація зберігає за собою право будь-яких змін у функціонуванні Сайту, спрямованих на приведення останнього у відповідність із новими нормами.

copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті