
Депутати Дніпровської міської ради підтримали звернення щодо надання театру «Віримо!» статусу академічного колективу.
Дніпровські депутати під час 82-го засідання сесії міської ради ухвалили звернення до Міністерства культури України щодо порушення клопотання про надання статусу академічного колективу комунальному закладу культури «Дніпровський драматичний молодіжний театр «Віримо!».
Таке рішення стало визнанням багаторічної творчої діяльності театру, його вагомого внеску в розвиток українського театрального мистецтва та культурного життя Дніпра і всієї країни.
У зверненні наголошується, що театр «Віримо!» заслуговує на присвоєння почесного статусу академічного колективу.
Театр «Віримо!» заснований у 1991 році заслуженим діячем мистецтв України Володимиром Петренком. За роки своєї діяльності пройшов шлях від аматорської студії до професійного драматичного театру та став одним із провідних культурних осередків Дніпра.
Колектив відомий оригінальними постановками, сучасним прочитанням класичних творів і значними творчими здобутками. Театр є лауреатом численних всеукраїнських та міжнародних фестивалів, а його вистави незмінно збирають повні зали глядачів.
Серед найвідоміших робіт театру – вистава «Голодна кров», створена на основі документальних свідчень про Голодомор 1932–1933 років. За підтримки Міністерства культури України постановку презентували у багатьох містах країни, а також висунули на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |