Підозрювана заволоділа державними грошима, які призначалися громадянам для виплат субсидій. Зловмисниця завдала збитків державі на понад 20 тисяч гривень.
Під час слідчих дій поліцейські встановили, що жінка заволоділа коштами державного бюджету, які призначалися громадянам для виплат субсидій в опалювальному сезоні 2023-2024 років. У відомості про одержання грошей підозрювана розписалась замість громадян, яким призначалась державна допомога.
Викрили 32-річну зловмисницю кам’янські поліцейські.
Жінці повідомили про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2, 3, 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ч.4 ст.191(привласнення, розтрата майна в умовах воєнного або надзвичайного стану) Кримінального кодексу України.
Обвинувальний акт скерувано до суду.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |