Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 26 червня 2025
08:28

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі водний патруль врятували громадян із катера, який дрейфував річкою

У Дніпрі водний патруль врятували громадян із катера, який дрейфував річкою
ілюстративне фото з відкритих джерел

Днями шість дніпрян стали заручниками плавзасобу, що віднесло течією від берега. Люди кликали на допомогу поліцію.

Інспектори роти з обслуговування водних об’єктів Вячеслав Крат, Вячеслав Панченко, Олександр Філенко та Андрій Тесля змогли в темний час доби оперативно виявити відпочивальників на дрейфуючому катері посередині Дніпра і вчасно відбуксирували їх до берега, адже катер несло просто на бетонні опори мосту.

Усіх громадян доставили в безпечне місце неушкодженими.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Потомственньій пролетарий  (06.07.24 19:09): Торпедировать надо бьіло гуимпленов жуевьіх, и дело с концом. Ищь понаедали хари, на катерах развлекаются! Відповісти | З цитатою
Гость  (05.07.24 19:43): Так вроде же навигация звпрещена в период войны ? Ну кроме военных , спасателей , мусоров и промлова . Или я чего то не знаю ? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Слобожанське рветься до статусу міста (14)

•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (10)

•  Мандрівник із Дніпра побував у всіх країнах світу! (7)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (5)

•  У Дніпрі на Слобожанському Ford вдарив дві автівки та спричинив величезний затор (5)

•  Кам'янське планує купити 17 нових трамваїв (5)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  Електричний бум: чому Дніпро заполонили Tesla та Nissan Leaf (4)

•  У Дніпрі оновлюють колії та зупинки для запуску нових низькопідлогових трамваїв у межах флагманського проєкту «Рух без бар’єрів» (3)

•  «Одна з причин — руйнування Каховського водосховища». Цьогоріч аномально рано зацвіла річка Дніпро. Що каже фахівець (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварійних ліфтів відремонтували у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті