Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
23:16

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Поліцейські Дніпропетровщини депортували з України громадянина Грузії

Поліцейські Дніпропетровщини депортували з України громадянина Грузії

Поліцейські Дніпропетровщини депортували з України громадянина Грузії.

Нагадаємо, що чоловік за скоєння крадіжок відбув дворічний термін ув’язнення та після виходу з в’язниці не мав права залишатися в України.

За клопотанням міграційної служби судом було прийнято рішення про примусову депортацію нелегального мігранта на батьківщину. 6 грудня співробітники управління боротьби з злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми супроводили нелегала до кордону в аеропорту «Бориспіль».

За рішенням суду йому заборонено в’їжджати в Україну протягом 5 років.

Gorod.dp.ua на Facebook.


???  (06.12.19 16:45): А не так давно были лучшие друзья Відповісти | З цитатою
Стоик  (06.12.19 16:23): Ай слушай генацвали! В Украине баранам нет места. Відповісти | З цитатою
Гиви  (06.12.19 15:49): Полиция не может депортировать - этим занимается миграционная служба! Відповісти | З цитатою
Я  (06.12.19 15:37): А чо пять всех собрать и на пожизненно в Грузию пусть там баранов посут Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі стартували рейди з виявлення машин-порушників (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті