Днепр » Новости города и региона
пт, 19 апреля 2019
03:42

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

11.07.2018

Горожане просят поддержать петицию о выделении средств на строительство нового аэропорта в Днепре

Горожане просят поддержать петицию о выделении средств на строительство нового аэропорта в Днепре

На сайте Единой системы местных петиций зарегистрировна петиция "Щодо виділення урядом коштів на будівництво нового аеропорта в м. Дніпро".

В ней горожане просят правительство выделить средства на строительство нового терминала аэропорта и ВПП, подчеркивая огромную важность нового авиаузла для города и региона.

Текст петиции:

Сьогодні місто Дніпро є торговим і промисловим центром України. Але міжнародний аеропорт є закритим для більшості перевізників і скоротив кількість рейсів, та знаходиться в неналежному стані, що згубно впливає на економічний розвиток регіону і країни в цілому. Закритість аеропорту для нових перевізників, в тому числі лоукостерів впливає негативно на можливість жителів Дніпра комфортно і доступно пересуватися як по Україні, так і за межі країни; значно обмежує можливості ведення і розвитку бізнесу, в тому числі міжнародного; обмежує приїзд як туристів, так і інвесторів і партнерів, і тим самим обмежує нові можливості від сфери вільного часу і культури до нового бізнесу. Це все відбивається негативно на створенні нових робочих місць, надходження грошей до бюджету, а також можливостей розвитку міста.

Тому, підтримуємо прагнення мера Бориса Філатова на будівництво нового аеропорту та просимо уряд України виділити кошти на зведення нового авіазв'язку.

Метки: аэропорт
Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Есть клоуны, которые ставят свои машины на трамвайных путях, на пути следования троллейбуса. Их мы будем безжалостно эвакуировать. Будем карающей рукой
Борис Филатов.

Источник
Цифра:
185
незаконных киоска было убрано с улиц Днепра в 2018 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте