Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 29 липня 2025
05:02

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Мешканців Дніпропетровщини запрошують до контрактної армії

Мешканців Дніпропетровщини запрошують до контрактної армії
Мешканців Дніпропетровщини запрошують поповнити лави військових-контрактників. Охочим обіцяють стабільну заробітну платню, соцгарантії та кар’єрне зростання. Тим, хто хоче влаштуватися на роботу до армії, слід звертатися до військкомату за місцем проживання.

Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації.

Служба в українській контрактній армії гідно оплачується, зазначили в управлінні. Військовослужбовці отримують від 3 тис. грн. до понад 6 тис. грн. на місяць. З наступного року планується збільшити цю суму вдвічі. Є й додаткові виплати, наприклад, на оздоровлення.

Контрактники самі обирають, де саме в Україні служити. Бувають і завдання за кордоном – у складі миротворчих підрозділів. Військових годують безкоштовним обідом, а в добовому наряді на них чекає триразове харчування. Тривалість щорічної відпустки зростає зі збільшенням вислуги. Мінімальний строк - 30 днів.

Паралельно з роботою військовий може заочно навчатися. Після подовження контракту освіту оплатить Міністерство оборони. До того ж, контрактники мають право на отримання безкоштовного житла, пенсію після 25 років вислуги та інші соціальні гарантії.

Зробити армію своєю роботою можуть рядові військові, які проходять строкову службу або службу за призовом під час мобілізації. А ще - громадяни призовного віку, військовозобов’язані, резервісти. Беруть до лав контрактників і жінок віком від 18 до 40 років.

Докладніше про вимоги до майбутніх військових-контрактників, необхідні документи та строки служби можна дізнатися у військкоматі.

Gorod.dp.ua на Facebook.


435  (12.11.15 16:00): Где очередь занимать? Відповісти | З цитатою
435  (12.11.15 15:59): Где очередь занимать? Відповісти | З цитатою
рабочий  (12.11.15 12:56): На предприятия повестки поприходили, интересно с чего бы это??? Мобилизации ведь нет... Но мы их используем по назначению, жаль что бумажечка маловата... вообщем ПНХ ХАМАЗА Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Угу...почти Верю.  (12.11.15 12:52): Беня по Миллиону платил)))Однако многие получили по 2 метра на Краснопольском... Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Горожанин  (12.11.15 11:13): ЗП рядовому в 500 долл надо Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (12)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (6)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті