Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Gorod`ской дозор
Чт, 13 мая 2021
06:06

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

dp_probation


23 декабря 2020, 15:20

Робоча зустріч представників Центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді Амур-Нижньодніпровського району та Амур-Нижньодніпровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області

23.12.2020 у приміщенні Центру СССДМ Амур-Нижньодніпровського району відбулася робоча зустріч між працівниками Центру СССДМ Амур-Нижньодніпровського району та Амур-Нижньодніпровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.

На зустрічі були обговорені питання взаємодії служб щодо спільної роботи із засудженими молодіжного віку, які перебувають на обліку в АНД РВ через постановку на облік та зняття з обліку даної категорії осіб та стосовно виховної роботи з молоддю, яка проживає в сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах.

Просмотров: 160
Все записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Мой gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте