Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Gorod`ской дозор
Сб, 6 марта 2021
10:52

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

dp_probation


15 января 2021, 12:30

Шанс у подоланні залежності

13 січня 2021 року в Амур-Нижньодніпровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області представниками Громадської організації «Український Центр Обслуговування Анонімних Алкоголіків» була проведена зустріч з особами, які перебувають на обліку у відділі пробації та мають залежність від алкоголю.
Працівники організації розповіли про її діяльність. Анонімні алкоголіки - це співдружність, що об'єднує чоловіків і жінок, які діляться один з одним своїм досвідом, силами і надіями, щоб вирішити свою загальну проблему і допомогти іншим позбутися алкоголізму. Єдина умова для того, щоб стати членом АА - це бажання кинути пити. Головна мета - залишатися тверезими і допомогти іншим алкоголікам мати здоровий, тверезий спосіб життя.

Це суспільство існує на добровільних засадах. Нікого не примушують вступати в нього, але його члени отримують велику користь від своєї участі в ньому. Члени АА допомагають самим собі та іншим залишатися тверезими. Члени групи повинні бути впевнені, що від них не вимагатимуть робити внески або брати участь в будь-яких інших підприємствах.

У багатьох містах світу існують групи Анонімних Алкоголіків, вони поруч і чекають. Клієнтам пробації також було запропоновано відвідати групи взаємодопомоги, які регулярно проводяться в даній організації.


Просмотров: 284
Все записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Мой gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте