Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » О городе » Все губернаторы края, 1796 - 2018 гг.
Регистрация Вход

Пт, 16 ноября 2018
15:59

УКР   ENG

О ГОРОДЕ

 
 

Батюшков Дмитро Миколайович


(1830р - ?)

Почесний громадянин міста Катеринослава, Катеринославський губернатор. З дворян. Закінчив Московський університет із ступенем кандидата фізико-математичного факультету. У 1849 році став до служби в канцелярії військового генерал-губернатора канцелярським чиновником, у 1855 році вступив до лав дружини державного ополчення. З 1862 року працює у галузі фінансів-спочатку секретарем московської контори державного банку, потім директором цієї контори. У 1865 році відряджений до Казані для відкриття контрольної палати і управління нею. З 1879 року призначений управляючим Санкт-Петербурзькою контрольною палатою.

У 1882 році стає подільським губернатором, а через 2 роки його призначено губернатором у Катеринослав. Губернатор Батюшков ставився до потреб міста доброзичливо, а його клопотання з різних питань щодо його добробуту завжди отримували вирішення на користь міста. На розвиток народної освіти і благодійності в місті дуже багато працювало дружина губернатора Катерина Федорівна.

Завдяки її наполегливій діяльності і підтримці Дмитра Миколайовича за 5 років було зібрано на благодійні заходи більш як 120 тис. крб. сріблом. У квітні 1890 року, у зв'язку із новим призначенням Батюшкова на посаду губернатора м. Гродно, міська Дума порушила клопотання щодо надання йому звання Почесного громадянина міста і це клопотання було затверджено у листопаді того ж року імператором.

Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте