Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 17 июля 2025
04:05

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Українців, які постраждали в ДТП в Білорусі літаком привезли в Україну, - Вілкул

Українців, які  постраждали в ДТП в Білорусі літаком привезли в Україну, - Вілкул
6 серпня о 12.50 в Одеському аеропорту здійснив посадку реанімаційно-операційний літак АН-26 «Віта» повітряних сил ЗСУ.

«П’ять українців, які постраждали в результаті аварії в Білорусі, сьогодні були доставлені додому в Одесу. Для цього Україна вислала військовий реанімаційно-операційний літак Ан-26 Віта. Вчора автотранспортом в Одесу було доставлено два українця. Наразі в Білорусі залишається один українець. Найближчим часом в Мінську йому буде проведена операція», - про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул у повідомленні на Facebook.

Усі постраждалі повністю забезпечені необхідними медикаментами. Також прийнято рішення про надання родинам фінансової допомоги. Сім'ї потерпілих отримають по 5 тис грн, родинам загиблих надана допомога з доставки тіл в Одесу та надано 10 тис грн.

Нагадаємо, що 28 липня 2013 року у Вітебській області у Білорусі трапилась велика дорожньо-транспортна аварія, в результаті якої загинули 4 і постраждали 9 громадян України. В лікарні від важких травм, несумісних с життям, помер ще один українець. В аварію потрапили автомобіль Opel Omega з російськими номерами (Санкт-Петербург) і мікроавтобус Mercedes Sprinter з українськими реєстраційними знаками (Одеська обл.). За попередньою інформацією, Opel виїхав на зустрічну смугу руху та скоїв лобове зіткнення з мікроавтобусом.

Український Уряд оперативно зв’язався з білоруським керівництвом. Усім потерпілим була надана вся необхідна медична допомога.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (13)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (10)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (7)

•  5 районів Дніпра - без води: Комунальники роблять все можливе, щоб оперативно ліквідувати аварію (6)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (6)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (5)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (5)

•  Судитимуть двох чоловіків, які підпалили автомобіль військовослужбовця в Самарі (5)

•  Льодова арена у Дніпрі поновила роботу після ворожого обстрілу (5)

•  В Україні легалізували множинне громадянство (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
лет Приднепровской ТЭС

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте