Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 липня 2025
18:36

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

58 мільйонів гривень за видачу ліцензій на торгівлю алкоголем та тютюном

58 мільйонів гривень за видачу ліцензій  на торгівлю алкоголем та тютюном
Протягом 2012 року суб'єкти господарювання Дніпропетровської області отримали 10420 ліцензій, які надають їм право здійснювати оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Одночасно в області посилено контроль за недопущенням продажу суб'єктами господарювання алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 річного віку. Протягом 2012 року в області зафіксовано 86 таких порушень, які скоювали, в тому числі, крупні торгівельні центри. Зокрема, такі випадки зафіксовано в супермаркетах міст Дніпропетровська та Нікополя.

По фактам реалізації горілчаної та тютюнової продукції неповнолітнім податківці застосували до порушників штрафні санкції та анулювали 64 ліцензії.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Микола  (31.01.13 17:55): А сколько денег поступит в бюджет если лицензия на продажу алкоголя и табака будет одна - государственная? Відповісти | З цитатою
он  (31.01.13 17:01): Я за то что бы сделали запрет до 21 года.. А то наша молодежь хромает от всего этого! Лучше бы больше спортивных площадок бы сделали.. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Алёна  (31.01.13 15:06): отравление населения продолжается!!!до тех пор пока будут продаваться алкогольные напитки и табак вместе с продуктами питания,будут их покупать дети и спаиваться взрослые.наркотики должны либо не продаваться вообще,либо в специализированных магазинах в определённое время и за очень дорого. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті