Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Новости города и региона
Регистрация Вход

чт, 21 февраля 2019
13:58
УКР   ENG
НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА  
13.04.2011

Днепропетровские пираты в столице Украины

Днепропетровские пираты в столице Украины
На Шостому Київському Весняному книжковому ярмарку „Медвін”, що проходив у столиці з 7 по 10 квітня, відбулася презентація книги дніпропетровської письменниці Наталії Дев’ятко – „Карта і компас”.

Книга є першою частиною піратської трилогії „Скарби Примарних островів”, написаної в жанрі пригодницького фентезі.

Підтримати книгу до Києва поїхали дніпропетровські фантасти Ольга Кай і Віталій Кривоніс, павлоградський прозаїк і бард Олесь Дейна та молодий прозаїк Анна Садікова (м. Нікополь).

Учасники презентації, фіналісти і переможці обласного літературного конкурсу „Молода муза”, перевдягалися у костюми піратів і чарівників. Особливо у захваті від костюмованої презентації, звичайно, були діти.

Невдовзі серія презентацій першої частини „Скарбів Примарних островів” пройде у дитячих та юнацьких бібліотеках нашої області.

Більше про книгу можна дізнатися на сайті видавництва „Навчальна книга – Богдан” (м. Тернопіль).

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.
ФОТО:

кук  (27.07.11 09:38): фу, книгу человека так отвратительно торгующего иплом да ещё и не очень качественным, в жизни не куплю, по виду высокомнительная о себе недоeбаная ТП.
лучшеб фото не выкладывали:)
Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
Євген  (10.07.11 17:55): Наталя, +1
Такої нудистики давно не читав. Погортав, побачив, що нічого цікавого.
Не рекомендую. Згаяний час.
Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
Наталя  (08.07.11 16:24): На жаль, це справді книга для дітей, причому не надто розвинених. Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
Любава  (27.05.11 01:28): Минулої п"ятниці, себто 20 травня, пройшла презантація "Скарбів" в обласній дитячій бібліотеці, що знаходиться на вул. Ворошилова.
Крім авторки були присутні два учасники Київської презентації в ТИХ САМИХ костюмах. Презентація була цікава. Купила книгу собі і отримала афтограф автора з побажаннями))
А в неділю, на історичному ярмарку при фестивалях Моргенштерн та Чисті Джерела (мабуть більше при другому) бачила книжковий стенд, на якому лежали три примірники "Скарбів". Це свідчить про те, що книгу вже можна знайти в магазинах міста.
Ответить | С цитатой
Marina  (15.04.11 17:13): Поздравляю автора книжки и остальных "пиратов"! Надеюсь увидеть книгу вскоре на полках наших магазинов. Полистать хотя бы. На фото симпатично смотрится! Ответить | С цитатой
Dara  (14.04.11 17:52): Я, честно говоря, чего-то не понимаю. Есть книга. Судя по отзывам, она понравится детям (или взрослым). Есть много других книг.
В чем проблема?
Ответить | С цитатой
Илона  (14.04.11 07:46): КИСС, дутая история - когда из моськи делают слона. А здесь всего лишь короткая заметка с яркими фотографиями. Можно порадоваться за автора книжки и компанию, что представили Днепр на ярмарке.

Или вы знаете кого-то из этой "тусовки" и потому так судите?
Ответить | С цитатой
Марго  (14.04.11 07:24): Вітаю з книгою! Мала щастя читати її в рукописі. :)
І теж не вважаю, що книга для дітей. Принаймні, не для маленьких.

То багато здобичі взяли в Києві дніпропетровські пірати? ;)
Ответить | С цитатой
КИСС  (13.04.11 22:54): Жаль, что настоящую литературу от Днепропетровска в Киеве подменили тусовкой всех своих! Дутая история и событие!!! Ответить | С цитатой | Обсуждение: 2
Олександр  (13.04.11 22:04): Дядько зі статуеткою "Коронації слова" - український фантаст Тимур Литовченко.
Читав його роман "Приречений жити". Сподобався.
Ответить | С цитатой
1 2
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте