Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 11 июля 2025
11:53

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепр привезли футбольный Кубок мира!

В Днепр привезли футбольный Кубок мира!

Полюбоваться на уникальный экспонат все желающие могут в Музее олимпийской славы Днепропетровщины.

К сожалению, сборная Украины пока может только мечтать о завоевании главного футбольного трофея мира…

Поэтому Музей олимпийской славы пополнился копией этого кубка. А заодно – и копией первого мяча в истории футбола.

Эти раритеты Музею олимпийской славы (который работает при Олимпийском доме Днепропетровщины на стадионе «Олимпийские резервы») передала Областная ассоциация футбола:

«Асоціація футболу Дніпропетровської області передала унікальні експонати до Музею Олімпійської слави Дніпропетровщини - копію першого м'яча в історії футболу та мініатюрну копію Кубка світу FIFA, які надійшли безпосередньо з музею та штаб-квартири FIFA у Цюриху.

Особливої уваги заслуговує копія Кубка світу — вона виготовлена з тих самих матеріалів і в ідентичному масштабі, що й оригінал трофея, який мріє підняти над головою кожен футболіст на планеті.

Музей Олімпійської слави став важливим освітнім і культурним осередком — його регулярно відвідують школярі, юні спортсмени та шанувальники спорту. АФДО висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до збереження спортивної спадщини регіону.

Запрошуємо всіх охочих на екскурсії до музею, щоб особисто побачити ці унікальні експонати та доторкнутися до світової футбольної історії!».

Эти экспонаты вместе с другими экспозициями уже успели оценить экскурсанты музея.

Фото Музея олимпийской славы.




Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (22)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (12)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (6)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (6)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (5)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (4)

•  Українці вʼїжджатимуть в ЄС по-новому: Європарламент схвалив рішення (4)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (4)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (3)

•  Україна не готова до чотириденного робочого тижня - Держзайнятості (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
лет со дня рождения Льва Писаржевского

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте