Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 14 червня 2025
06:34

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Інфляція в Україні в 2024 році склала 12%: що подорожчало найбільше

Інфляція в Україні в 2024 році склала 12%: що подорожчало найбільше

Річна інфляція в Україні за 2024 рік склала 12%. Інфляція на споживчому ринку в грудні порівняно із листопадом становила 1,4%.

Як повідомила Державна служба статистики, продукти харчування та безалкогольні напої в цілому за рік подорожчали на 14,1%. Найбільш стрімко у 2024 році зросли ціни на овочі (48,3%), масло (33,9%) та соняшникову олію (20,9%). Також значно подорожчали молоко (18,8%), хліб (18,2%), фрукти (16,4%) та сир і м'який сир (16,2%).

Ціна на яйця, яка хвилювали українців стрімким зростанням в останні місяці 2024 року, в цілому за рік збільшилася на 13,1%, а відносно листопада вони подешевшали на 1,5%. Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 13,2%. А ось ціни на одяг та взуття знизилися на 4,3%.

Ціни на комунальні послуги за рік зросли на 18,9% головним чином за рахунок подорожчання електроенергії на 63,6%. На 11,2% здорожчали послуги з управління багатоквартирними будинками, на 8,9% - прибирання сміття, на 3,9% – утримання та ремонт житла.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Чи потрібно ввести шахи у шкільну програму: думки мешканців Дніпра (опитування) (9)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (7)

•  У Дніпрі активізувалися шахраї, які видають себе за контролерів ДТЕК (7)

•  Через аварійний стан: на Старому мосту капітально відремонтують трамвайні колії (6)

•  У Дніпрі пройшли чергові рейди проти стихійної торгівлі: виявлено порушників (4)

•  Парк імені Володі Дубініна стає місцем системного вандалізму (3)

•  Нову зону відпочинку у Дніпрі розкрадають на очах! (3)

•  Калинову перетворюють на пустелю? Чому там масово видаляють тополі (3)

•  Уперше в історії три «Золоті мʼячі» разом уже у Дніпрі: де можно побачити нагороди Блохіна, Бєланова і Шевченка (3)

•  У центрі Дніпра активно будують новий діловий комплекс (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті