Лісгоспи нашої області ударними темпами ведуть весняну лісокультурну кампанію.
Нагадаємо, що на початку року Східний лісовий офіс заявив про амбітні плани: висадити в області за 2024 рік 8 мільйонів молодих дерев!
Користуючись гарною погодою, ще взимку лісники почали активно висаджувати молоді саджанці переважно сосен. І тепер Східний лісовий офіс повідомив про досягнуту цифру у 3 мільйони посаджених дерев:
«На Дніпропетровщині триває весняна лісокультурна кампанія.
З моменту її старту було висаджено понад 3 млн саджанців сосни, дубу та клену. Загальна площа висадки станом на зараз сягає 380 га.
Серед підпорядкованих Східному лісовому офісу філій, найбільшу територію наразі висадили лісівники Петриківської та Новомосковської - по 140 га кожна.
Також проведено доповнення лісових культур, створених у попередні роки, на площі 114 га. Там висаджено 336 тисяч сіянців.
Загалом весняна лісокультурна кампанія продовжується. Завдячуючи сталій теплій погоді висадка може завершитися раніше строку, тож вже незабаром зможемо підсумувати та проаналізувати виконану роботу».
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |