Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 04 июня 2026
11:20

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

На улице Владимира Великого завершают ремонт пешеходной зоны

На улице Владимира Великого завершают ремонт пешеходной зоны

На этой улице уже практически завершили работы по обустройству велодорожки и нового тротуара с учетом всех современных требований и норм.

Городской сайт уже рассказывал о начале и ходе работ на этой улице. Обновление тротуаров практически завершено, о чем подробней рассказывают в группе Urban Dnipro:

«Крім велодоріжки і тротуару, які майже закінчили, тут влаштували проїзд в одному рівні з тротуаром.

Вкотре повторюся — відтепер (сподіваюся) це базове рішення для всіх майбутніх ремонтів міста.

П‘ять років активності, десятки дописів, сотні фото з Європи, тисячі букв аргументів — і ось цей момент настав: пріоритет на тротуарах починає повертатися людям.

Велодоріжки — окрема складна історія, і тут ситуація не така позитивна. Але рух почався, окремі відрізки велодоріжок проєктується та з‘являться вже цьогоріч.

К кінцю року можна буде підвести підсумки, а зараз, доки ремонти вулиць в розпалі, буду й надалі ділитися змінами, які зроблять наше з вами життя трошечки кращим і комфортнішим».

Фото Urban Dnipro.





Gorod.dp.ua на Facebook.


Горожанин  (03.08.23 23:07): Какая красота ! Семь месяцев , 150 метров работы. Посыпеться месяцев через 5. Нет слов. Просто позор. Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (27)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (4)

•  У Дніпрі продовжують програму термомодернізації житлових будинків (4)

•  Популярна TikTok-блогерка з Дніпра загинула у моторошній ДТП на Кіровоградщині (3)

•  Підтвердили сказ: на працівника підприємства на Дніпропетровщині напав безпритульний пес (3)

•  У Дніпрі прокуратура через суд зобов’язала знести незаконну автостоянку (3)

•  Швидкісні поїзди у США тепер їздять на дніпровських колесах (3)

•  Бензин із біоетанолом не призведе до подорожчання пального - Мінекономіки (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
140
лет рынку Озерка.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте