Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
17:33

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Новомосковську чиновники витратили мільйон гривень на закупівлю продуктів харчування

У Новомосковську чиновники витратили мільйон гривень на закупівлю продуктів харчування

На Дніпропетровщині судитимуть двох співробітників центру соціального обслуговування.

До суду направлено обвинувальний акт щодо двох посадових осіб Територіального центру соціального обслуговування. Їм інкриміновано розтрату майна, вчинену у великому розмірі та в умовах військового стану (ч. 4 ст. 191 КК України).

У березні 2022 року директор у змові з завідувачем відділення центру, який відповідав за публічні закупівлі, розробили схему розтрати бюджетних коштів при закупівлі продуктів харчування незаможним громадянам міста Новомосковська.

Порушивши вимоги законодавства, підозрювані обрали переможцем суспільство, яке запропонувало ціни значно вищі за ринкові. Надалі службовці уклали договір на постачання м'ясних консервів за ціною 135 грн за одиницю, тоді як ринкова ціна становила 73 грн.

В результаті міському бюджету було завдано збитків на суму майже 1 млн гривень.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Tyt  (28.06.23 23:06): О ! Там есть связь с борей и гешей. Відповісти | З цитатою
Горожанин  (28.06.23 23:05): На сколько нам известно, там надо и мэра проверить. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті