Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 18 июля 2026
02:45

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Опрос в «Дие»: украинцы определили судьбу герба СССР на щите Родины-матери

Опрос в «Дие»: украинцы определили судьбу герба СССР на щите Родины-матери

В приложении "Дия" завершился опрос о судьбе герба СССР на щите Родины-матери. 85% украинцев проголосовали за замену на трезубец.

Об этом в Telegram сообщил министр культуры и информационной политики Украины Александр Ткаченко, информирует УНН.

"Цифры говорят сами за себя – этот опрос стал вторым по вовлеченности опросом в "Дие", в котором приняли участие около 780 тысяч человек. 85% процентов проголосовали за замену герба СССР на трезубец", – написал Ткаченко.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (9)

•  Жителі Дніпра просять президента країни заборонити скошувати газони (9)

•  Дніпряни вийшли на мітинг через відставку Михайла Федорова (6)

•  У місті Самар оголосили нагороду в 50 тисяч гривень за інформацію про вандалів, які осквернили меморіал жертвам фашизму (5)

•  Дніпровський бізнесмен Вадим Єрмолаєв вважає, що офіцери ГУР причетні до замаху на його родину - відкритий лист бізнесмена (3)

•  Як на Дніпропетровщині затопили легендарну пам’ятку (2)

•  У Дніпрі чоловіка засуджено за сексуальне насильство над 4-річним сином своєї співмешканки (2)

•  Дніпровська адвокат виграла важливу справу в Європейському суді (2)

•  Серія майнових злочинів у Дніпрі: суд засудив чоловіка до семи років позбавлення волі (2)

•  Під Києвом знайшли тіло жінки, яку підозрювали в замаху на дніпровського бізнесмена Єрмолаєва в Монако (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
30
лет Днепровскому метрополитену.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте