Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
ср, 12 мая 2021
21:41

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Спеціалісти центру допомоги жертвам деструктивних культів б’ють тривогу

Спеціалісти Дніпропетровського міського центру допомоги жертвам деструктивних культів “Діалог” б’ють тривогу. Дуже багато людей з нашого міста попадають у секти. Переважно це студенти. Аби попередити молодь про існування таких культів, про те, як вербують та чим все це закінчується, до Дніпропетровська прибув Володимир Петухов – психолог з Києва. Перша його лекція пройшла в аграрному університеті. Тема лекції - “Маніпулювання свідомістю”.

Саме студенти, вважає Володимир Петухов, найбільш вразливі. Зі вступом до вузу в них починається нове життя. З’являються нові зобов’язання, стурбованість майбутнім, прагнення бути незалежними та досягти вершин. На всьому цьому і грають лідери сект. А з часом беруть під повний контроль свободу, свідомість, думки дітей та дорослих. Головна мета засновників сект - нажива та повний контроль над особистістю.

Тільки за останній тиждень в Дніпропетровську до центру “Діалог” звернулося близько 40 чоловік. Переважно молодь. На жаль, у місті, крім “Діалогу”, цією проблемою ніхто не займається. А дійшло вже до того, що необхідний спеціалізований реабілітаційний центр, в якому будуть лікувати колишніх адептів від психологічної залежності.
Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Мэром дано указание каждый год в двух – трех районах города создавать зеленые зоны и локации, куда можно будет прийти, отдохнуть, приятно провести время
Михаил Лысенко.

Источник
Цифра:
165
лет со дня рождения нашего легендарного земляка, «Отца запорожского казачества», неутомимого исследователя нашего края, основателя в его

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте