Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 29 липня 2025
10:07

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Працівники «Муніципальної варти» доставили воду у квартири містян, де через аварію був низький тиск

Працівники «Муніципальної варти» доставили воду у квартири містян, де через аварію був низький тиск

Вчора, 19 листопада, у Дніпрі сталася аварія на магістральному водоводі на Набережній Заводській. Через це в деяких будинках правобережної частини міста знизився тиск води.

Міська влада організувала вчора підвезення технічної води за цими 11-ма адресами. У свою чергу співробітники «Муніципальної варти», які чергували біля машин з водою, допомагали дніпрянам донести її до квартир. Здебільшого за допомогою зверталися люди поважного віку.

Нагадаємо, повністю ліквідувати аварію та відновити водопостачання вдалося надвечір 19 листопада.






Gorod.dp.ua на Facebook.


Абелардо  (20.11.20 17:07): Где был Борис? Відповісти | З цитатою
Пешеход  (20.11.20 14:06): Это типа показать что варта не только зубы недовольным властью может выбивать, а ещё и бюро добрых дел? Відповісти | З цитатою
Вася  (20.11.20 13:08): Предвыборные сказки, они такие. Відповісти | З цитатою
ВНИМАНИЕ:  (20.11.20 12:31): 20.11.2020. Массовое отравление в ДДУВС курсантов и преподавателей! Моло того, что ребят собрали со всей Украины и поселили в казармы по 15-20 человек, не смотря на карантин и дистанционное обучение, так теперь еще и отравление! Відповісти | З цитатою
Марина  (20.11.20 12:05): Какая забота!! Но почему то только перед выборами. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (12)

•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (6)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварійних ліфтів відремонтували у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті