Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 липня 2025
07:18

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Кривом Роге установили новогоднюю игрушку-рекордсмен

В Кривом Роге установили новогоднюю игрушку-рекордсмен

Криворожский новогодний шар внесен в Книгу рекордов Украины как самая грандиозная новогодняя игрушка страны.

Огромный шар с аркой для прохода людей установили вчера у новогоднего городка на главной площади Кривого Рога. Об этом сообщает https://1kr.ua.

На входе в главный елочный городок состоялась регистрация национального рекорда Украины в категории "Самые большие объекты" - "Самая большая инсталляция новогодней игрушки".

Высота гигантского елочного шара - 5,58 метров. Экспертом национального рекорда Украины Леонидом Павликой во время мероприятия были сделаны точные замеры игрушки.

Будем надеяться, что под этим «Шаром желаний» сбудутся самые сокровенные мечты горожан.





Gorod.dp.ua на Facebook.


кто-то  (20.12.18 10:39): цвет какой-то коммунистический... не зрада ли? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті