Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 липня 2025
16:47

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Гройсман анонсировал повышение пенсий с 1 октября

Гройсман анонсировал повышение пенсий с 1 октября

Премьер-министр Владимир Гройсман анонсировал повышение пенсий для населения с 1 октября.

Об этом он сообщил во время пресс-конференции по итогам года работы правительства, пишет Интерфакс-Украина.

"Мы осовременим пенсии для 5,6 млн украинских граждан. Приблизительно 1,308 млн украинских граждан получат повышение пенсий до 200 грн, 1,208 млн получат повышение пенсий при сегодняшних ценах от 200 до 500 грн ежемесячно, почти 2 млн украинских граждан получат повышение пенсий от 500 до 1 тыс. грн в месяц", - уточнил глава правительства.

Гройсман также добавил, что еще 1,1 млн получат повышение пенсий на более 1 тыс. грн.

Ранее сообщалось, что Кабмин предложит Верховной Раде отменить налогообложение пенсий для работающих пенсионеров.

Напомним, министр финансов Украины Александр Данилюк рассказал, что законопроект о пенсионной реформе в Украине будет подан в Верховную Раду в конце апреля, а принят максимум - в мае.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Город  (12.04.17 08:45): Сейчас перед какими то выборами будут обещать много. Будьте внимательны при выборе своего кандидата. Сначало дают 1гр, после выборов заберут 10 гр. Відповісти | З цитатою
Зю  (12.04.17 02:23): Уволят Гроссмана. Программу пенсирную отменят. Тут даже гадать не надо! Відповісти | З цитатою
ветеран труда  (11.04.17 21:58): а сколько помрёт пенсионеров до 1 октября, так и не дождавшись этих копеек . Відповісти | З цитатою
Пенсионер  (11.04.17 18:22): Он только заикнулся , а цены поползут завтра. Відповісти | З цитатою
кто я?  (11.04.17 16:53): Боже спаси Украину! Дай бой всем пенсионерам дожить до октября и получить денег на лишнюю пачку масла! Відповісти | З цитатою
Кризис  (11.04.17 15:19): Хочется спросить у гройсмана, -"а почему не вчера" ??? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (5)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті