Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 05 серпня 2026
13:36

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Аптеки Дніпропетровщини отримали вакцину від грипу

Аптеки Дніпропетровщини отримали вакцину від грипу

Вакцина для профілактики грипу вже на Дніпропетровщині. Французькі препарати можна придбати в аптеках області. Медики радять не зволікати та зробити щеплення до початку епідемії.

«Щеплення від грипу не обов'язкові. Проте на сьогодні це найнадійніша профілактика цієї хвороби, – розповіла заступник директора обласного департаменту охорони здоров'я Олена Лугова. – Вирішили прививатися –  спочатку порадьтеся з лікарем. Далі можна купувати в аптеці препарат, приходити з ним до амбулаторії та робити процедуру».

Зберігати куплену вакцину потрібно у холодильнику при температурі 2-8 градусів. Заморожувати її не можна.

Після щеплення знадобиться 2-3 тижні на формування імунітету. Далі він зберігається від шести до 12 місяців. Прививати можна і дітей від 3-х років.

Грип до Дніпропетровщини ще не дістався, проте мешканці області продовжують хворіти на застуду. За останній тиждень до лікарень області звернулося понад 16 тисяч людей. Понад половини з них – діти. Найбільше хворих у Кам'янському, Вільногірську, а також Новомосковському, Павлоградському та Синельниківському районах.

Минулоріч на Дніпропетровщині на грип захворіли понад 200 тисяч людей, 16 з них загинули через ускладнення, які викликала хвороба.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


Дарья  (24.11.16 17:02): Согласна с Владом.
Ситуация с вакцинами от гриппа, которые невозможно днем с огнем сыскать даже за свой счет - это дикость!(
Відповісти | З цитатою
Вика  (24.11.16 16:17): Цена вопроса??? Відповісти | З цитатою
Снегурочка-дурёха  (24.11.16 10:41): Теперяче хоть аптеки болеть не будут.. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Новий трамвай із кондиціонером, пандусом та відеонаглядом вийшов на маршрут у Дніпрі (10)

•  Нардепи хочуть легалізувати полювання в Україні як розвагу (6)

•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (5)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (4)

•  Чи варто обмежити смартфони в школах? У Дніпрі хочуть почути думку батьків (3)

•  У дніпровському ТРЦ відбулося незвичайне собаче свято (3)

•  Доходи українців скоротилися до критичного мінімуму, - дослідження (3)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (3)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (3)

•  Лікарі з Дніпра отримали умовні терміни за корупцію у встановленні інвалідності (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Історичному музею

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті