Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 липня 2025
10:32

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпропетровська ОДА допомогла повернути військовий госпіталь у державну власність

Дніпропетровська ОДА допомогла повернути військовий госпіталь у державну власність
Дніпропетровський військовий госпіталь повернули з приватної власності в державну. Суд у цій справі розпочався понад рік тому.

Юристи ОДА брали участь у засіданнях в інтересах держави. Суд ухвалив рішення на користь госпіталю. Воно вступить в силу за 10 днів.

  «У цій справі ОДА виступала в інтересах держави. Наша позиція - лікарня перейшла у приватну власність незаконно. Після розгляду матеріалів справи суд виніс рішення про повернення медзакладу державі, - зазначив Валентин Резніченко. - Судді підтримали й ще одну пропозицію - накласти заборону на подальші операції з власністю госпіталю. Тепер продати або закласти майно лікарні неможливо».

  Майже десять років тому Дніпропетровський військовий госпіталь став власністю банку БТА. Понад рік повертали будівлю в державну власність. На чергове засідання суду відповідачі не з’явилися. Рішення про повернення лікарні державі громадськість та військові зустріли гучними оплесками.

  «Рішення суду вступить в силу за 10 днів. Згідно з Законом, цей час дається відповідачу на подачу апеляції. Якщо це станеться, ми й надалі будемо брати участь у справі», - наголосив начальник юридичного управління ОДА Володимир Юрченко.

  В 2007 році Міноборони передало одній з компаній більше 10 тисяч квадратних метрів нерухомості та майже 4 га землі Дніпропетровського військового госпіталю для модернізації матеріально-технічної бази. Для проведення робіт ця компанія взяла кредит в банку БТА на 130 мільйонів гривень під заставу майна госпіталю. Гроші не повернули, тож врешті лікарня перейшла у власність банку.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


Ваше имя  (20.04.16 15:17): чувствую, это не помешает снова заложить здание и украсть таким образом деньги ещё у одного банка. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (5)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті