Днепр » Gorod`ской дозор
Чт, 17 октября 2019
05:24

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

RPL-Dnepr


25 апреля 2019, 17:25

Сергій Рибалка закликав Президента України підписати закон про стовідсоткову гарантію вкладів в державних банках

Екс-голова Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка закликав Президента України Петра Порошенка невідкладно підписати прийнятий закон про внесення зміни до Закону України "Про банки і банківську діяльність" щодо гарантування державою вкладів фізичних осіб (№5553 від 19.12.2016). Про це він сказав у коментарі журналістам після завершення засідання фінансового комітету, на якому розглядалося питання роботи націоналізованого Приватбанку.
За словами депутата, цей законопроект був поданий Президентом України ще в грудні 2016 року, як невідкладний у зв’язку з націоналізацією Приватбанку. «Фінансовий комітет його одразу ж розглянув і парламент прийняв, щоб захистити вкладників Приватбанку. Вже минуло 2,5 роки, як закон був ухвалений, але Президент його досі так і не підписав. Тому вимагаю невідкладного підписання цього документу, щоб гарантувати громадянам, що їхні гроші будуть збережені і відшкодовані у стовідсотковому обсязі», – наголосив Сергій Рибалка.
Політик повідомив, що на засіданні профільного комітету керівництво Приватбанку заявило, що банк працює в штатному режимі і вкладникам немає чого хвилюватися. «Єдине, що розхитує цю ситуацію – інформація, яка з’являється в ЗМІ. Тому закликаю колишнього керівника Національного банку пані Гонтареву своїми недолугими заявами не розхитувати ситуацію в фінансово-банківській сфері. Ми повинні зробити все, щоб забезпечити стабільну роботу найбільшого банку в нашій країні і захистити кошти українських громадян. Фінансово-банківська система має працювати стабільно на благо держави», – резюмував Сергій Рибалка.
Просмотров: 72
Все записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Мой gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте