Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Пт, 14 мая 2021
22:31

О ГОРОДЕ

Карапетян Гурген КарповичГурген Карапетян — уродженець Кисловодська. З дитинства він відзначався високою музикальністю, опанував багато народних інструментів. Юнаком грав у симфонічному оркестрі, писав музику до спектаклів. 1952 року він закінчив Єреванську консерваторію по класу диригування, а 1955 року зайняв перше місце на Всеросійському конкурсі молодих диригентів.

З 1967 року Гурген Карапетян очолив симфонічний оркестр Дніпропетровської державної філармонії, був його художнім керівником і головним диригентом. Цього ж року оркестр став одним з кращих в Україні, а також лауреатом Всесоюзного конкурсу. Г.К.Карапетян значно розширив репертуар, підготував цикли, присвячені творчості Бетховена, Чайковського, Скрябіна, Рахманінова, саме у Дніпропетровську були вперше виконані твори Штогаренка, Скорика, Колодуба. Популяризував він і творчість місцевих композиторів. Оркестр часто виїжджав на гастролі по Україні, Радянському Союзі, завжди виступав з великим успіхом.

Помер Гурген Карпович Карапетян 1 грудня 1986 року.

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте