Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Вc, 16 мая 2021
15:58

ТЕАТРЫ И КУЛЬТУРНЫЕ ЦЕНТРЫ

Днепровский Дом Искусств

gorod.dp.ua/15620
Театры и культурные центры - Днепровский Дом Искусств

Культурные и общественные центры

ул. Философская, 23, Карта
метро: Вокзальная

099-059-77-79, 097-933-89-00
www.facebook.com/DniprovskyyBM
Дніпровський Будинок мистецтв, у якому майже 50 років працював кінотеатр «Червоногвардієць», є пам’яткою архітектури місцевого значення як кращий зразок кінотеатру. Автор проекту – архітектор Семен Іванович Якшин.

Це єдина будівля кінотеатру, спеціально побудована в Дніпрі в стилі «сталінського ампіру» чи неокласицизму. Будівля нагадує своїми формами давньогрецький храм: центральний вхід прикрашають колони коринфського ордеру, менші за розміром колони розміщені у великому фойє, де зараз функціонує виставкова зала. Велике і мале фойє прикрашені ліпниною.

Зараз тут працює Дніпровський Будинок мистецтв, де проходять Всеукраїнські, міжнародні, колективні і персональні виставки художників, майстрів народного мистецтва, фотомитців, прем’єрні покази фільмів, етносвята, театральні вистави, презентації нових мистецьких проєктів.


Виталина  (23.02.18 07:22): Почему нет афиши мероприятий дома искусств?
Где вообще можно её прочитать?
Зачем такой сайт вообще нулевой?
Ответить | С цитатой
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте