Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Чт, 22 апреля 2021
04:12

КОНЦЕРТЫ, ТЕАТР, ВЫСТАВКИ, СПОРТ

Відкриття 97-го театрального сезону

– Якими подіями відзначився минулий 96-й театральний сезон?

– Минулий сезон був особливим для нас і багатим на події. Шевченківці, після повернення з гастролей по Західній Україні, відсвяткували декілька ювілеїв. Минулого року виповнилося 95 років з дня створення першого державного драматичного театру України; до цієї події поставлено історичну драму В.Веретенникова «Шалене кохання гетьмана» (реж. Л.Кушкова), а також випущено рекламний буклет, в якому на першій сторінці з’явилися портрети корифеїв , так само, як і на першому поверсі фойє театру. До 200-річчя з дня народження Т.Шевченка вийшла вистава «Його сіятельство поет» Г.Штоня (реж. А.Канцедайло). Біля входу до зали для глядачів створена експозиція «Наша шевченкіана», в якій представлені матеріали з п’ятнадцятьох вистав на шевченківську тематику, що були поставлені у період з 1920 до 2014 рр. Також, з нагоди свого ювілею, видатна актриса і режисер сьогодення, народна артистка України Лідія Кушкова була нагороджена орденом «Святої великомучениці Варвари» ІІ ступеня та відзнакою Дніпропетровської облдержадміністрації – нагрудним знаком «За розвиток регіону». Ще один приємний момент – капітальний ремонт малої сцени, який було завершено навесні, якраз до прем’єри вистави «Маленькі подружні злочини» Е.-Е.Шмітта. Амнезію по-французьки на 1 дію поставила наша землячка Діана Айше. З дебютом, можна сміливо сказати, дівчина справилась – вистава іде декілька місяців з переповненими залами. У цьому, звичайно, заслуга і виконавців ролей – заслужених артистів України Ірини Медяник і Віктора Гунькіна, які блискуче відтворюють сімейний союз, що тримається, так би мовити, на волосині.

– Які нові вистави глядачі зможуть побачити в 97-му сезоні?

– Наперед стовідсотково не можна бути впевненим, які вистави глядачі матимуть змогу переглянути у наступному сезоні. Точно знаю, що зараз ідуть репетиції комедії «Темна історія» П.Шеффера. З 27 вересня по 15 жовтня проведемо гастрольний тур по Івано-Фракнівській та Закарпатській областях. До новорічних свят готується нова музична казка для дітей.

Відкриваємо новий 97-й театральний сезон 6 вересня музичною комедією головного режисера театру, заслуженого діяча мистецтв України Анатолія Канцедайла «За двома зайцями», виставою, яка вже певний час користується популярністю серед глядачів. Ласкаво просимо до українського музично-драматичного театру ім.Т.Шевченка!

Керівник літ.-драм. частини Віктор Шевченко

Смотрите также:

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте