Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Куда пойти » Театры и культурные центры
Регистрация Вход

Пн, 22 октября 2018
15:46

УКР   ENG

КОНЦЕРТЫ, ТЕАТР, ВЫСТАВКИ, СПОРТ

 

Мистецтво Аніме у Новій бібліотеці

У неділю, 22 травня, у Новій бібліотеці Дніпра (вул. Шнеерсона 5 в) відбулося відкриття виставки малюнків у стилі Аніме «АнімАрт» дніпровського автора Євгена Сальника (псевдонім Do zirok).

  • «Крізь терени до зірок» - таким є моє гасло по життю. Від нього і походить мій псевдонім. Я займаюся створенням малюнків у стилі Аніме починаючи з 2013 року, саме тоді у мене з’явився планшет  для створення відповідних робіт. З того часу я малюю та вдосконалюю свої роботи за допомогою комп’ютерних програм, - говорить Євген Сальник

На експозиції представлено 30 малюнків із зображеннями різноманітних аніме-персонажів. За словами Do Zirok, на створення робіт його надихають японська міфологія, знайомі дівчата та весь навколишній світ. Кожен малюнок – це той чи інший стан автора у відповідний життєвий момент. Є роботи сповнені яскравих фарб, а є виконані у більш темних кольорах.

  • Мені подобаються більш темні малюнки, в них є щось таке, що привертає мою увагу, якась містична складова – ділиться враженнями відвідувач виставки учень 7 класу ЗСШ № 13 Микита Антоненко.

На відкритті на гостей чекала пізнавальна лекція про історію мистецтва Аніме та приємний музичний сюрприз. Do zirok окрім майстерного володіння пензлем, чудово володіє скрипкою.

  • Ми завжди раді проводити такі цікаві заходи у нашому Палаці книги. Євген дуже талановита людина в багатьох речах. Він постійно приймає участь у зустрічах творчої молоді у Новій бібліотеці, виступає на святкових заходах. Його малюнки завжди подобались тим людям, кому він їх показував. Тож ми вирішили зробити невеличку виставку у Нашій бібліотеці, - розповідає бібліотекар Анастасія Шендрик.

За словами бібліотекарів, ця експозиція випадково стала яскравою складовою цілої серії заходів присвячених Року Японії в Україні.
Протягом перших місяців цього року у Новій бібліотеці вже проводилось кілька пізнавальних годин та лекторіїв для дітей та студентської молоді про культуру та менталітет Японії.
Виставка «АнімАрт» буде діяти до кінця липня. 

Мистецтво Аніме у Новій бібліотеці
Мистецтво Аніме у Новій бібліотеці
Мистецтво Аніме у Новій бібліотеці
Мистецтво Аніме у Новій бібліотеці
Мистецтво Аніме у Новій бібліотеці
     

Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте