Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Сб, 8 мая 2021
17:31

КОНЦЕРТЫ, ТЕАТР, ВЫСТАВКИ, СПОРТ

Речовий доказ

23 листопада 2016 року в соціокультурному центрі Дніпровської Центральної міської бібліотеки пройшло відкриття фотовиставки «Речовий доказ».

У рамках виставки автори вирішили звернутися до теми сприйняття дому за допомогою речей, що нас оточують. Ці речі стали острівцями пам'яті, що розповідають історії з життя переселенців зі сходу України, які були вимушені в найкоротший термін залишити свій дім, забираючи з собою лише найнеобхідніше і найцінніше.

Історії цих людей є невід'ємною частиною сучасної історії нашої країни. Набори речей відображають той настрій і цінності, що мали місце в такий важкий період часу. За допомогою фото цих речей і інтерв'ю з героями, автори проекту прагнуть донести їх особисті історії в доступній формі.

«Если глобально. Не важны вещи. А важен жизненный опыт. Я приехала в Киев со спортивной сумкой, ноутбуком, фотоаппаратом и книгой. А сейчас, переезжая из квартиры в квартиру я заказываю грузовое такси. И я понимаю, что, если что-то случиться я спокойно оставлю всё лишнее и пойду дальше.» Екатерина

«…я считаю себя довольно сентиментальной. Я обожаю свои ботинки мартинсы. Забрала камеру, любимые часы. И конечно же подушка для беременных. Не знаю, как кто спит, но у нас все обнимают что-то во время сна. Вот и у меня есть эта подушка.» Альбина

«…вещи несут в себе воспоминания и образы прошлой жизни. И всё же я считаю, что дом формируют близкие люди, которых сейчас так не хватает. В Виннице были мои друзья, которые помогали всем. Чем могли. Все-таки, люди делают для тебя дом.» Эльдар

Не пропустіть!

Всі охочі побачити фотовиставку «Речовий доказ» матимуть таку нагоду до 30 листопада 2016 року, тож поспішайте завітати до соціокультурного центру Центральної міської бібліотеки, за адресою: вул. Воскресенська, 23 (4-й поверх).

Речовий доказ
Речовий доказ
Речовий доказ
Речовий доказ
Речовий доказ
Речовий доказ

Смотрите также:

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте