Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Чт, 22 апреля 2021
04:08

КОНЦЕРТЫ, ТЕАТР, ВЫСТАВКИ, СПОРТ

Шевченківці відкрили передювілейний сезон

99-Й СЕЗОН ВІДКРИТО!

Незчулися шевченківці та глядачі, як минув 98-й сезон, за який відбулося багато цікавих подій . Дніпровський академічний український музично-драматичний театр здійснив cім нових постановок. Дві моновистави за Т.Шевченком: «Повернення до раю» Вілена Головка та «Билась птахом змучена душа» засл. працівника культури України Марини Проценко. Нар. арт. України Лідія Кушкова поставила драму «Доки сонце зійде, роса очі виїсть» та музичну казку «Пан Коцький». На новий рік головний диригент театру Юрій Бєднік теж не забув про малюків і створив концерт «Мультіленд». У травні відбулася прем’єра патріотичного концерту «Ангели Тебе Оберігають (АТО)». Останньої на разі прем’єрою є драма «Зона» П.Ар’є (реж. з.д.м.У. Анатолій Канцедайло).

Традиційно театр активно гастролював Україною. Побували у Києві, Черкасах , Полтаві Запоріжжі, Бердянську, Кропивницьку, Вінницькій області. Значною подією в історії театру став гастрольний тур у м. Зелена Гура (Польща) та Празі, столиці Чехії, який пройшов у вересні 2015 року. Організатор гастролей – засл. арт. України Оксана Петровська. У Зеленій Гурі в приміщенні Любузького театру на виставі був присутній радник Надзвичайного та Повноважного Посла України в Польщі Микола Ярмолюк. На засіданні було підписано договір про подальшу співпрацю між театрами. На спектаклі «Майська ніч» у театрі «Мана», що знаходиться у центрі Праги, був присутній Надзвичайний та Повноважний Посол України в Чехії Борис Зайчук. 18 серпня відбулася поїздка нашого театру на щорічне свято «Сорочинський ярмарок», де у селі Великі сорочинці показали уривки з музичних вистав «Аршин мал алан» У.Гаджибекова та «Майська ніч» за М.Гоголем.

Театр ім. Т.Шевченка продовжує активно займатися благодійною діяльністю. За 98-й сезон р вистави театру безкоштовно відвідали понад 3 тисячі учасників АТО, серед них і бійці, що знаходились на лікуванні та реабілітації в медичних закладах Дніпра, зокрема, в обласній лікарні ім. Мечникова та Дніпровському клінічному військовому шпиталі. Вистави та концерти як на базі, так і виїзні відвідували військовослужбовці-строковики, а також переселенці з Донбасу та їхні діти за підтримки волонтерського об’єднання «Крила» і благодійного фонду «Допомога Дніпра». Із благодійним концертом «АТО» побували в Кривому Розі у вересні та двічі в Донецькій області: у червні, на День конституції України, у м. Вугледар та нещодавно 23 вересня у Красногорівці.

Сьогодні творить комедію «Мартин Боруля» І.Карпенка-Карого заслужений діяч мистецтв України Петро Ластівка. Прем’єра вистави відбудеться у листопаді. Із 6 по 10 жовтня у приміщенні театру ім. Т.Шевченка буде проведено благодійний Всеукраїнський фестиваль патріотичного театру «Миротворці». Тема фестивалю – війна на сході України . Візьмуть участь театри із Києва, Запоріжжя, Ужгорода, Миколаєва, Дніпра.

15 вересня 2016р. Дніпровський академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Шев-ченка 99-ту осінь поспіль підняв сценічну завісу, відкривши передювілейний новий театральний сезон оперетою «Маріца» І.Кальмана. Перед виставою пролунали теплі слова привітання почесного гостя, голови Дніпропетровської обласної ради Пригунова Гліба Олександровича. Він, до речі, прийшов не з пустими руками – урочисто вручив медаль «25 років незалежності України» народному артисту Михайлу Чернявському, а після вистави подарував артистам величезну корзину квітів.

Шевченківці відкрили передювілейний сезон
Шевченківці відкрили передювілейний сезон

Смотрите также:

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте