Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Сб, 8 мая 2021
16:48

КОНЦЕРТЫ, ТЕАТР, ВЫСТАВКИ, СПОРТ

Виставка «Літо на осонні» у Новій бібліотеці

У неділю, 5 червня у Новій бібліотеці відбулося відкриття виставки «Літо на осонні» дніпропетровського художника-дизайнера, члена спілки дизайнерів України  Дмитра Аркадьєва. 

Ідеєю експозиції, за словами автора, є повідомлення, про своє бачення навколишньої природи і бажання звернути увагу на штрихи життєствердження - бачити світ якомога яскравіше.

На виставці представлені роботи з колоритними і соковитими дарами природи. На значній частині картин показані українські соняшники в різний час доби і в різному декоративному застосуванні.

Нова бібліотека була обрана для виставки не випадково.

  • Ідея презентувати роботи в бібліотеці, це бажання розширити контингент глядача. Раніше на виставки приходили люди віком від 18 до 45. В бібліотеці можливо залучити глядача віком від 12 до 60 років – говорить Дмитро Аркадьєв.

В рамках відкриття пройшла зустріч-презентація з художником.
На заході відвідувачі дізналися про перші кроки та успіхи автора виставки в образотворчому мистецтві, а також переглянули фото-презентацію його найкращих робіт.

  • Вперше я взяв в руки пензель, тубу з масляною фарбою і полотно в 1998 році, після закінчення Будівельної Академії. А першим замовленням був сюрреалізм, а точніше копія роботи Сальвадора Далі. Протягом 3-х років було ще кілька робіт, в більш реалістичній манері. Копіював роботи Шишкіна і Кустодієва. А потім стимул в роботі згас, і тільки в 2008 році знову з'явився приплив сил і бажань в напрямку гладкого листа маслом, - розповів в ході зустрічі художник.

 
Також поділився Дмитро Аркадьєв, в кого саме із видатних митців він знаходив натхнення та хто із сучасних майстрів пензля йому найбільше до вподоби:

  • Я вирощував свою творчу ідейність на роботах С.Далі, а черпав природні фарби і контрасти у Левітана. Дуже надихали роботи Веронезе і досі захоплюють роботи А.Карраччі. Із сучасних художників подобатися Стів Хенкс і А.Савадов.

Наприкінці зустрічі, відвідувачі змогли задати свої запитання художнику та переглянути виставку у міні-галереї Нової бібліотеки.

  • Мені подобається виставка. Вона дуже яскрава. Я теж малюю. Особливо мені подобається картина з котом у вишиванці – ділиться своїми враженнями маленька відвідувачка заходу Дарина Мокрякова.

Виставка «Літо на осонні» триватиме до кінця червня. Поспішайте!
Тимофій Федорець

Довідка:
Дмитро Аркадьєв народився 30 червня 1973 р в м Дніпропетровськ. У 1997 році закінчив Придніпровську державну академію архітектури. Член Спілки Дизайнерів України з 2009 року.
У вересні 2009 - учасник міжнародної виставки автопортретів-Рефлексія. м Дніпропетровськ.
У 2010 провів 3 персональні виставки; «Пармезан на полотні з ультрамарином» м.Дніпропетровськ. «Весняний фонтан квітів» м Дніпропетровськ і «Радомир на полотні ....» М.Київ. галерея «Грифон».
Також у 2010 році взяв участь у виставках; «Древо бажань», «Вулички Катеринослава», «Карнавал. Маскарад »в Дніпропетровську і увиставці« ЗОНТ »м.Київ.
2011 - Участь у виставках; «Осінні іди», «Чайник», «Соняшники». Дніпропетровськ. Шоу-Рум «Coffee Room»
2012 - Участь у виставках «ОТРАЖЕНИЕ», «МАКИ», «СКАРБИ», «МІСТО ЗОЛОТИЙ», «Містицизм спеки», «ПОДСОЛНУХИ» в кав’ярнях міста Дніпропетровська; «Елефант», «Мун», «Coffee Room».

Виставка «Літо на осонні» у Новій бібліотеці
Виставка «Літо на осонні» у Новій бібліотеці
Виставка «Літо на осонні» у Новій бібліотеці
Виставка «Літо на осонні» у Новій бібліотеці
Виставка «Літо на осонні» у Новій бібліотеці
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте