Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Вc, 7 марта 2021
10:06

ТЕАТРЫ И КУЛЬТУРНЫЕ ЦЕНТРЫ

26.12.2018

Місія «Новий рік у театрі!»

Наближаються новорічні та Різдвяні вихідні. В цей час завжди хочеться святкового настрою! І цей настрій можна знайти в театрі. Це і атмосфера театральної таємничості, і саме дійство - все пронизане якоюсь незвичайною урочистістю.

Під час святкових днів у Театрі ім. Лесі Українки відбудеться чимало цікавих і різноманітних подій. Відразу після зустрічі Нового 2019 року, а саме 2 січня о 17:00 ви зможете побувати на «Шикарному весіллі» із новорічним присмаком. І не тільки подивитися феєричну комедію, а й весело провести вечір.

7 січня о 17:30 на кам’янчан очікує «Різдвяний сувенір» від Театру пісні DZHERELA. На сцені лунатимуть найкращі українські народні пісні, сучасні твори в оригінальних обробках, багато інтерактиву і спілкування з глядачем. П`ять талановитих артистів: Андрій Попруга, Ольга Токар, Катерина Музіпова, Юлія Романенко та Анна Хижняк подарують глядачеві драйвовий настрій та життєдайний запал молодості.

Продовжити різдвяний настрій можна буде 11 січня. О 17 годині на сцені театру концерт Національної капели бандуристів України з концертом «Нині в нас Різдво!» Ретельно відібрані колядки та щедрівки з усіх куточків України, загальноулюблені та маловідомі, акапельні та з інструментальним супроводом, давні та надсучасні – вся ця барвиста мозаїка складається в цілісну картину святкування справжнього українського Різдва.

А Старий Новий рік? Дивне свято, яке дуже полюбляють відзначати останні сто років, чим не підстава для того, щоб побувати у театрі. Для прихильників дивацтва та містики 12 та 13 січня о 17 годині святкова шоу-програма «Новорічна чудасія». Назва звучить інтригуюче, і певно майбутнім глядачам цікаво дізнатися, що за нею криється. Та краще не розкривати секретів заздалегідь.

Фойє театру вражає своїм оформленням. Ялинки, гірлянди та тематичні і затишні фотозони. В цілому, для гостей театру створена неповторна святкова атмосфера.

Прес-служба театру

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте