Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Вc, 7 марта 2021
11:21

ТЕАТРЫ И КУЛЬТУРНЫЕ ЦЕНТРЫ

26.12.2018

Максим Монастирський отримав Диплом у номінації «Кращий актор театру»

Актор Театру ім. Лесі Українки Максим Монастирський став одним з переможців конкусу професійної майстерності «Кращий працівник культури серед молоді» у номінації «Кращий актор театру».

Під час урочистостей, які проходили у Дніпропетровському художньому музеї голова обласної організації Профспілки працівників культури Анатолій Яловий вручив Дипломи та цінні подарунки.

Ініціаторами проведення конкурсу виступили Дніпропетровська обласна організація профспілки працівників культури разом з ГО "Жінки плюс" та КП "Представництво Придніпров'я". Участь в конкурсі взяли 28 конкурсантів.

Максим Монастирський закінчив Дніпропетровський театрально-художній коледж в 2016 році. Але, зважаючи на яскраву обдарованість, цілеспрямованість і наполегливість в освоєнні акторської професії, художнє керівництво Театру ім. Лесі Українки запросило його працювати на кам’янській сцені ще восени 2015-го року.

Досягнення молодого актора за три роки роботи можна без перебільшення назвати видатними. За дуже короткий час Максим був введений до 12 вистав діючого репертуару театру та зіграв 13 головних та другого плану ролей у нових виставах. 25 повноцінних творчих робот за три роки – такими результатами може похвалитися далеко не всякий досвідчений актор. Наразі Максим Монастирський зайнятий майже в кожній виставі поточного репертуару.

В 2016 році Максим Монастирський став лауреатом Х Міжнародного театрального фестивалю «Класика сьогодні» в номінації «Кращий молодий актор фестивалю» за виконання ролі Гораціо у виставі «Гамлет» В. Шекспіра.

В 2018 році Максим отримав диплом Фестивалю-конкурсу театрів Придніпров’я «Січеславна» в номінації «Краща чоловіча роль-Надія Січеславни» за виконання ролі Миколи у виставі «Наталка Полтавка».

Прес-служба театру


copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте