Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Вc, 7 марта 2021
11:47

ТЕАТРЫ И КУЛЬТУРНЫЕ ЦЕНТРЫ

04.12.2018

Студентський проект у цифрах

Майже три тисячі студентів міста безкоштовно відвідали Театр ім. Лесі Українки у рамках проекту-переможця Конкурсу громадських ініціатив 2018 року «Студенте, відвідуй театр безкоштовно!». Акцію запроваджено з 1 жовтня і триватиме вона до 31 грудня.

За умовами проекту молоді люди мали змогу переглянути вечірні вистави (окрім прем’єр, святкових шоу-програм, казок для дітей та вистав інших театрів). Для відвідування потрібно було лише пред’явити студентський квиток у театральній касі. В середньому на кожну вечірню виставу приходили по 50 чоловік, а впродовж цього проекту у театрі заплановано до 40 показів.

Учбові заклади Кам’янського мали змогу подавати групові замовлення, тож для студентів організували три цільові вистави. Авангардний сольний концерт співака та актора драми Євгена Босенко «Соло тисячі облич», балет-феєрію «Душа поета» за мотивам поеми Тараса Шевченко «Сон» та комедію «Не наші гроші» подивилися майже півтори тисячі молодих кам’янчан.

Все, що навколо нас, – це результат спільної щоденної діяльності, акумуляція тих зусиль, які ми направляємо на розвиток культури та мистецтва. Тож цей проект став можливим завдяки програмі Бюджету участі міста Кам’янського та участі мешканців міста, які проголосували за ініціативу театру.

Автори проекту - керівник літературно-драматургічної частини Ірина Федорова та заступник директора із загальних питань Лідія Гебел. Організацією студентів та розподілом квитків займалися начальник відділу з продажу квитків Маріана Ейнер та начальник квиткового бюро Ірина Юрченко.

Вийшов такий собі невеличкий звіт про проведену роботу, але проведеної роботи було набагато більше, і у результаті вийшло, ще більше користі для самих студентів та їх культурного формування.

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте