Ср, 16 октября 2019
13:04

ТЕАТРЫ И КУЛЬТУРНЫЕ ЦЕНТРЫ

Новости и акции:

По районам города:

23.05.2018

Вперше в Кам'янському - елітарний відпочинок для дітей!!!

Літні канікули незабаром. І значить батькам варто вже зараз замислитись як зробити дозвілля їхніх дітей і цікавим, і змістовним, і вражаючим, і корисним водночас. Відповідь очевидна – клуб «Мельпомена», який започаткував у цьому році Театр ім. Лесі Українки в приміщенні Нової сцени.
Клуб – елітарний. Це означає, що у розважальній формі діти відкриватимуть для себе чарівний, загадковий, витончено-прекрасний світ мистецтва в усьому його розмаїтті. Хлопчики та дівчатка малюватимуть, співатимуть, опановуватимуть культуру мовлення, знайомитимуться з основами акторської та хореографічної майстерності. Дізнаються більше про історію театру. Побувають на уроках сценічного макіяжу. Візьмуть участь у творчій майстерні, в якій магія театру розкриватиметься мовою великого Шекспіра… На власні очі побачать як саме народжується вистава, стануть невід’ємною частинкою цього вражаючого процесу. Увага! Наставниками дітей будуть режисери, актори, майстри зі створення театральних декорацій та гриму, хормейстер, балетмейстер театру.
Клуб гармонійно поєднає у собі творчий розвиток та незабутній відпочинок. Щодня діти дивитимуться нові вистави-казки, братимуть участь у захоплюючих КВЕСТАХ!!!


copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте