Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
 
    Днепр » Куда пойти » Театры и культурные центры
Регистрация Вход

Пн, 25 марта 2019
09:26

УКР   ENG

ТЕАТРЫ И КУЛЬТУРНЫЕ ЦЕНТРЫ

 
17.04.2018

На честь травневих свят і ювілею вистави – акція для глядачів!

Квитки на вистави нашого театру коштують дуже недорого. Наприклад, щоб відвідати звичайну (не прем’єрну) вечірню виставу, треба заплатити за один квиток від 40 до 100 гривень в залежності від місця. Але є певна кількість мешканців нашого міста, для яких, на жаль, і така ціна зависока.
На честь травневих свят тільки один день – 3 травня, у четвер - Театр ім. Лесі Українки запрошує на одну з найпопулярніших своїх вистав – музичну комедію «Сватання на Гончарівці»! Вхідний квиток коштуватиме всього 30 (тридцять!) гривень. Початок спектаклю о 18.30
До речі, саме в травні цього року наше «Сватання на Гончарівці» відзначить своє 10-річчя! Тож давайте святкувати цей поважний ювілей разом.
Приходьте, аби ще раз насолодитись невитіюватою, але щирою історією про те, як Уляну ледь не віддали заміж за багатого сільського дурника Стецька, а красивий, але бідний Олексій за допомогою дядечка-москаля зміг відстояти своє право на щастя.


Текстовая версия сайта Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook 34-й телеканал ТРК Украина Газета Сегодня
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте