Чт, 24 октября 2019
01:38

ТЕАТРЫ И КУЛЬТУРНЫЕ ЦЕНТРЫ

Новости и акции:

По районам города:

13.11.2017

Довгоочікувана прем'єра!!!

Постановник спектаклю – заслужений діяч мистецтв України Олександр Варун – взагалі відрізняється схильністю всіляко інтригувати глядачів. А ще він добре знається на українській літературі, мистецтві, театрі, народній творчості. Тож не випадково саме йому прийшла ідея поставити спектакль за класичними українськими водевілями. На основі чотирьох невеликих веселих п'єс він написав інсценізацію та назвав її «Самограй з перцем «ЮКРЕЙНІЕНДРІМ'S».

До складу своєрідного драматургічного коктейлю в майбутній виставі входять обрані високоякісні інгредієнти: п'єса-жарт Дмитра Дмитренка «Кум-Мірошник, або Сатана у бочці», комедія зі співами на 1 дію «Як ковбаса та чарка, то минеться й сварка» Михайла Старицького, одноактна комедія «Простак, или Хитрость женщины, перехитрённая солдатом» Василя Гоголя (батька Миколи Васильовича) і етюд на 1 дію «По ревізії» Марка Кропивницького.

Ви запитаєте, що таке «ЮКРЕЙНІЕНДРІМ'S»? Той, хто хоч трохи знайомий з англійською мовою, з легкістю розшифрує назву «самограю». Все дуже просто: Ukrainian dreams – українські мрії. Але, мабуть, не випадково ці два англійських слова написані разом, та ще й українськими літерами, напевно, автор вистави Олександр Варун щось важливе хотів цим сказати.

Про що мріють українці, розкажуть зі сцени театру заслужені артистки України Світлана Комарова та Ірина Чваркова, артисти Дмитро Алексеєнко, Євген Босенко, Руслан Куксенко, Максим Монастирський, Вероніка Полєвая, Олександр Тарханов і Юрій Субот. У виставі багато пісень і танців, тому в ній будуть зайняті також артисти балету та оркестру.

Зараз проходять останні, найнапруженіші та найвідповідальніші репетиції-«прогони». А перша хвилююча зустріч з глядачами відбудеться вже незабаром. Запрошуємо на прем'єру!

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте