Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 16 липня 2026
09:16

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Днепродзержинскую ТЭЦ могут перевести с газа на уголь

Днепродзержинскую ТЭЦ могут перевести с газа на уголь
Вопрос возможности применять альтернативные источники энергии для отопления города рассматривался на заседании горисполкома Днепродзержинска 24 сентября.

Днепродзержинская теплоэлектроцентраль сейчас работает над проектом перехода с газа на твердое топливо, сообщил Сергей Понизов, директор департамента ЖКХ и капстроительства Днепродзержинска. Если это удастся, ДТЭЦ сможет вообще уйти от решения проблемы газа, подчеркнул он.

Также рассматривается возможность отапливать от ТЭЦ левобережные микрорайоны города.

Государственный банк должен давать обещанные правительством кредиты на приобретение оборудования для использования альтернативных источников энергии, заметил Станислав Сафронов, городской голова Днепродзержинска. Он признал: перспективы таковы, что газа на отопление может не хватать.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


Александр  (25.09.14 10:53): Бред сивой кобылы. На ТЭЦ уже лет 20 как все оборудование для работы на угле порезали на металлолом, а с нуля перевести хотя бы один котел на уголь - это сотни миллионов инвестиций Відповісти | З цитатою
Поц  (24.09.14 13:39): А с угля на дрова, а за дровами в сибирь... Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (8)

•  Жителі Дніпра просять президента країни заборонити скошувати газони (7)

•  «Без розголосу справу знову закриють»: дружина померлого під час ВЛК у Дніпрі вимагає справедливості (6)

•  У Дніпрі встановили нові тарифи на воду (5)

•  У місті Самар оголосили нагороду в 50 тисяч гривень за інформацію про вандалів, які осквернили меморіал жертвам фашизму (4)

•  Без вихідних, у будь-яку погоду та цілодобово. У Дніпрі аварійні бригади забезпечують стабільну роботу водопроводу та каналізації (4)

•  У Карпатах врятували туристів з Дніпропетровщини, що заблукали (4)

•  Знайшов картку ПриватБанку та 5 днів ходив по магазинах: як солдат витратив понад 33 тисячі (2)

•  На Дніпропетровщині засуджено чоловіка, який намагався зґвалтувати трьох жінок (2)

•  Українці зберігають темп купівлі золотих злитків, у травні куплено майже 19 кг (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Історичному музею

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті