Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 16 июля 2026
15:58

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Футболісти «Дніпра» йдуть до бібліотеки

Футболісти «Дніпра» йдуть до бібліотеки
Запрошуємо всіх шанувальників футболу на зустріч з футболістами ФК «Дніпро» Сергієм Кравченком та Денисом Кулаковим 9 червня 2012 року о 12:00 (вул. Леніна, 23, Центральна міська бібліотека).

У цей день у бібліотеці буде проведено квест-гру в реальному часі з використанням інформаційних ресурсів відділів бібліотеки, чемпіонат відеогри «FIFA» для переможців квесту, призову відеогру переможців чемпіонату з футболістами ФК «Дніпро» на базі платформи XBOX 360 + Kinect.

Учасники та гості зможуть взяти участь в автограф/фото сесії з футболістами ФК “Дніпро”. Для глядачів буде організовано дозвілля під час проведення гри: показ відеороликів та перегляд літератури футбольної тематики з фондів Центральної міської бібліотеки.

Тема: Евро-2012
Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:


009  (09.06.12 08:42): "Футболісти «Дніпра» йдуть до бібліотеки"
Уже можно не продолжать!...
Ответить | С цитатой
Скептик  (08.06.12 20:09): Ну вы, ребята, и место нашли для встречи с футболистами! Они уже умеют читать? Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (9)

•  Жителі Дніпра просять президента країни заборонити скошувати газони (7)

•  «Без розголосу справу знову закриють»: дружина померлого під час ВЛК у Дніпрі вимагає справедливості (6)

•  У Дніпрі встановили нові тарифи на воду (5)

•  Без вихідних, у будь-яку погоду та цілодобово. У Дніпрі аварійні бригади забезпечують стабільну роботу водопроводу та каналізації (4)

•  У місті Самар оголосили нагороду в 50 тисяч гривень за інформацію про вандалів, які осквернили меморіал жертвам фашизму (4)

•  Дніпровський бізнесмен Вадим Єрмолаєв вважає, що офіцери ГУР причетні до замаху на його родину - відкритий лист бізнесмена (3)

•  На Дніпропетровщині засуджено чоловіка, який намагався зґвалтувати трьох жінок (2)

•  Дніпровська адвокат виграла важливу справу в Європейському суді (2)

•  У Дніпрі відкрили вуличну шахову дошку та провели тематичний квест для дітей до Дня Української Державності (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
лет троллейбусному депо №2.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте