Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 17 июля 2026
03:54

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Диабетики боятся, что останутся без необходимых инсулинов импортного производства

Диабетики боятся, что останутся без необходимых инсулинов импортного производства
Діабетики Дніпропетровська б’ють на сполох — люди бояться, що залишаться без необхідних інсулінів імпортного виробництва. За словами членів спілки «Діалог», медикаментів вистачить лише до кінця січня наступного року. І це не єдина тривога хворих: якщо дітей забезпечують у повному обсязі, то дорослим часто-густо інсулін доводиться купувати за власний кошт. Дніпропетровці, що живуть з цукровим діабетом, — зараз як на голках. Адже ситуація із закупівлею інсулінів вітчизняного виробництва є відомою — лімітів вистачить аж до середини літа. А от іноземні ліки скоро вже закінчаться, і це при тому, що держава закуповує їх і так не в повному обсязі. Йдеться також про так звані інсулінові аналоги. На їхню закупівлю відведено лише три відсотки від усіх інсулінів. Однак, за словами Ілони Іванцової, вони є найкращими ліками на сьогодні. Те, що держава у повному обсязі не забезпечує діабетиків медикаментами, — відомо. Втім, найбільше від цього страждають ті, хто вже вийшов з дитячого віку і має за плечима кількарічний стаж інсулінотерапії. Таку ситуацію підтверждує вісімнадцятилітній Сергій Максименко. Він уже 9 років живе з діабетом, і каже — до повноліття проблем із забезпеченням інсулінами та супутніми товарами за рахунок держави майже не виникало. Втім, людей не покидає надія на покращення ситуації. Також, усіх хворих на цукровий діабет та просто небайдужих до свого здоров«я дніпропетровців запрошують до кабінету самоконтролю, де можна визначити рівень цукру в крові та дізнатися більше про здоровий спосіб життя.
Gorod.dp.ua на Facebook.


прохожий  (29.12.09 13:31): LOKKI, Дело в том, что страдают не только диабетики. Исчезают самые дешевые, но необходимые лекарства (например, глазные капли фирмы "ФАРМАК" (Киев).

Вы сравниваете несравнимые вещи!!!
Ответить | С цитатой
LOKKI  (29.12.09 12:30): Дело в том, что страдают не только диабетики. Исчезают самые дешевые, но необходимые лекарства (например, глазные капли фирмы "ФАРМАК" (Киев). Хотя импортные аналоги присутствуют во всех аптеках! Так что, как говорит Верка Сердючка - "Мамо, про смерть і не думайте, дуже дорого!" Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (9)

•  Жителі Дніпра просять президента країни заборонити скошувати газони (8)

•  «Без розголосу справу знову закриють»: дружина померлого під час ВЛК у Дніпрі вимагає справедливості (6)

•  У місті Самар оголосили нагороду в 50 тисяч гривень за інформацію про вандалів, які осквернили меморіал жертвам фашизму (5)

•  У Дніпрі встановили нові тарифи на воду (4)

•  Дніпровський бізнесмен Вадим Єрмолаєв вважає, що офіцери ГУР причетні до замаху на його родину - відкритий лист бізнесмена (3)

•  Дніпряни вийшли на мітинг через відставку Михайла Федорова (3)

•  У Дніпрі на Словацькій Toyota вʼїхала у трамвай №15, який відлетів у Lanos: кількох людей доставили в лікарню (2)

•  На Дніпропетровщині засуджено чоловіка, який намагався зґвалтувати трьох жінок (2)

•  Серія майнових злочинів у Дніпрі: суд засудив чоловіка до семи років позбавлення волі (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет назад начали строить "Свечки" на Победе.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте