Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 26 апреля 2024
15:44

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Південно-Африканська Республіка готова сприяти вирішенню Україною паливно- енергетичних проблем

Південно-Африканська Республіка може бути корисною Україні у вирішенні паливно-енергетичних проблем. Про це під час візиту у Дніпропетровськ заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Південно-Африканської Республіки (ПАР) в Україні Ашраф Сентсо.

Під час зустрічі з президентом Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталієм Жмуренком Ашраф Сентсо заявив про готовність ПАР сприяти Україні у впровадженні енергозберігаючої технології виробництва дизпалива та бензину з вугілля.

Як повідомив Ашраф Сентсо, ПАР, як і Україна, має недостатні запаси нафти, однак не є залежною від імпорту, а вирішує цю проблему за рахунок багатих запасів енергетичного вугілля, використовуючи унікальну технологію, розроблену вченими ПАР.

Ашраф Сентсо повідомив, що в нього вже відбулися попередні зустрічі з цього приводу із владою Луганської та Донецької областей. З боку керівництва Луганської облдержадміністрації вже надійшла офіційна заява про готовність вести подальші переговори. Як зазначили учасники зустрічі, не виключена можливість подібного співробітництва ПАР і з вугледобувними підприємствами Дніпропетровського регіону.

Довідка: Технологія виробництва рідкого палива з вугілля (синтез Фішера-Тропша) включає дві основні стадії: газифікацію вугілля з метою одержання синтез-газу (суміш моноксиду вуглецю й водню) і каталітичну переробку синтез-газу в рідкі вуглеводні. Можливість такого синтезу німецькі вчені Фішер і Тропш встановили ще в 1923 році. Процес Фішера-Тропша разом із прямою газифікацією вугілля в рідке паливо використовувався в нацистській Німеччині, що не мала власних джерел нафти й змушена була виробляти паливо для військової техніки з вугілля.

Після Другої світової війни виробництво рідкого палива з вугілля одержало розвиток у Південній Африці. Перша установка для виробництва рідкого палива була введена компанією Sasol в 1956 році. Синтез ведеться на кобальтових і залізних каталізаторах при температурі близько 200°С. Надалі в країні були введені ще кілька вдосконалених установок. У цей час ПАР залишається єдиною країною, що одержує рідкі вуглеводні таким способом. Залежно від умов процесу, можна одержувати бензин або дизельне паливо, а сировиною, крім вугілля, може служити природний газ.
Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Купатись заборонено»: пляжного сезону у Дніпрі не буде (14)

•  У Дніпрі з'явився перший ідеальний двір (12)

•  У Дніпрі затримали 19-річну жінку, яка вирішила продати свого дворічного сина за мільйон гривень (10)

•  До Дніпра вже їдуть трамваї з Німеччини (10)

•  У Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького біля ТРЦ Terra фура DAF на смерть переїхала жінку: відео моменту ДТП (10)

•  У Дніпрі на Набережній Січеславській продовжують будувати дуже яскравий комплекс (9)

•  На Орелі браконьєр наловив червонокнижних карасів (8)

•  15 років за ґратами проведе зрадник, який наводив російські ракети на Придніпровську ТЕС і «полював» за системами ППО (7)

•  На вулиці Гаванській зіткнулися ЗАЗ та ВАЗ: троє постраждалих (6)

•  У Дніпрі на Запорізькому шосе біля Епіцентру замість зеленої зони може з’явитися додаткова парковка (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
69
сиріт з Дніпропетровщини отримали кошти на придбання власного житла у 2022 р.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте