Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 19 серпня 2026
15:19

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Пам`ятку архітектури у Дніпрі адаптують під пансіон за 29 млн грн

Пам`ятку архітектури у Дніпрі адаптують під пансіон за 29 млн грн

Колишні казарми хочуть перетворити на пансіон.

У Дніпрі оголосили тендер на реставрацію та пристосування пам'ятки архітектури місцевого значення "Казарми Феодосіївського полку" під пансіон ліцею безпекового спрямування. Очікувана вартість робіт становить 28,93 млн гривень.

Замовником закупівлі є Дніпровський державний університет внутрішніх справ. Відповідний тендер оприлюднили 28 липня в системі Prozorro.

Йдеться про корпус №11 ДДУВС на проспекті Науки, 26. Після завершення реставрації будівлю планують використовувати як пансіон Дніпровського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання імені Олександра Гостіщева.

Проєкт передбачає комплексне оновлення будівлі. Зокрема, заплановані демонтажні роботи, встановлення нових перегородок і дверей, ремонт стін та підлоги, монтаж систем опалення, вентиляції, водопостачання, каналізації, електромереж, пожежної сигналізації, відеоспостереження та контролю доступу. Також передбачено вивезення понад 220 тонн будівельного сміття та вогнезахисну обробку металевих конструкцій.

Пропозиції від учасників прийматимуть до 12 серпня, а електронний аукціон запланований на 13 серпня. Переможець має розпочати роботи не пізніше ніж через десять днів після укладення договору та завершити реставрацію до 5 грудня 2026 року, за умови належного фінансування.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Сергей  (30.07.26 07:12): Так это же постройки совка,чего же не сносите как памятники уроды !!! Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  На Нікопольщині учасника групи оповіщення, якого спіймали на хабарі, покарали штрафом (12)

•  Німеччина скасувала захист для частини українських чоловіків, їх можуть депортувати, - DW (12)

•  У Дніпрі демонтують 8,5-метровий пам’ятник радянським революціонерам (11)

•  «Треба вже буде у протигазах скоро гуляти». Чому цвіте Дніпро, чим це небезпечно та як можна вирішити проблему (11)

•  На Дніпропетровщині ветерани відновлюються через археологію (10)

•  У Дніпрі мобілізували піклувальника неповнолітньої дівчини-сироти: реакція омбудсмена (8)

•  У Дніпрі на Січеславській Набережній демонтували пам’ятник Маргелову: що може з’явитись на його місці (7)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (6)

•  Господарів мобілізували — собака лишився посеред вулиці. У Дніпрі зооволонтерка прихистила стафордширського тер'єра (6)

•  На Дніпропетровщині ветерани та їхні сім’ї можуть безкоштовно плавати на каяках: як долучитися (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
130
років тому у Катеринославі з’явилася перша телефонна станція.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті