Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 24 червня 2026
12:41

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Перші кадри з бодікамер: робота патрульних під час ракетної атаки у Кривому Розі

Перші кадри з бодікамер: робота патрульних під час ракетної атаки у Кривому Розі

Вчора, 23 червня, ворог завдав ракетного удару по цивільній інфраструктурі Кривого Рогу.

Інспектори велопатруля одними з перших прибули на місце влучання. Вони одразу розпочали обстеження території, надавали домедичну допомогу постраждалим та евакуйовували людей із небезпечної зони.

Тяжкопоранених патрульні оперативно доправляли до медичного закладу службовими автомобілями, адже кожна хвилина була на рахунку.

Також вони забезпечували регулювання дорожнього руху, організовували безперешкодний проїзд спецтранспорту та підтримували публічний порядок на місці події.

На жаль, внаслідок ворожої атаки є загиблі та постраждалі.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих. Бажаємо якнайшвидшого одужання всім, хто зазнав поранень.

Пам’ятайте: під час сигналу повітряної тривоги негайно прямуйте до укриття та дбайте про власну безпеку.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (20)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (17)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (6)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
155
років тому заснували Фельдшерську школу, зараз це Медичне училище.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті