Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 16 июля 2026
16:47

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Криворожский певец стал победителем обновленного телепроекта «Караоке на Майдане»

Криворожский певец стал победителем обновленного телепроекта «Караоке на Майдане»

Все призовые деньги музыкант Андрей Зайцев отдал в помощь ВСУ.

В Киеве возобновилось проведение популярного шоу “Караоке на Майдане”. Его победителем стал наш земляк, музыкант и певец из Кривого Рога Андрей Зайцев.

Эта победа стала неожиданной не только для организаторов, но и для самого Андрея. По его словам, он не рассчитывал на особый успех. А выступал ради того, чтобы поделиться со слушателями своими песнями.

Об этом успехе сообщает “Первый Криворожский”:

«Ведучий програми Назар Хассан привітав талановитого криворіжця з першим місцем і вручив цінні подарунки. Проте Андрій вирішив, що техніка буде кориснішою на передовій, і віддав свій головний приз захисникам – бійцям 77-ї окремої аеромобільної бригади, які родом із Кривого Рогу.

«Неочікувано для себе переміг у «Караоке на Майдані». Дуже вдячний за таку можливість показати себе і свою пісеньку. Підзарядну станцію віддав ЗСУ, корзину з соусів половину віддав, лишив собі класне худі від ветеранів», – поділився емоціями музикант у соцмережі.

Доставити зарядну станцію десантникам узялася волонтерка Тетяна Борецька».



Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (9)

•  Жителі Дніпра просять президента країни заборонити скошувати газони (7)

•  «Без розголосу справу знову закриють»: дружина померлого під час ВЛК у Дніпрі вимагає справедливості (6)

•  У місті Самар оголосили нагороду в 50 тисяч гривень за інформацію про вандалів, які осквернили меморіал жертвам фашизму (4)

•  У Дніпрі встановили нові тарифи на воду (4)

•  Дніпровський бізнесмен Вадим Єрмолаєв вважає, що офіцери ГУР причетні до замаху на його родину - відкритий лист бізнесмена (3)

•  Без вихідних, у будь-яку погоду та цілодобово. У Дніпрі аварійні бригади забезпечують стабільну роботу водопроводу та каналізації (3)

•  Дніпрянин Валерій Гусенко «подарував» місце на Олімпійських іграх своєму шкотовому (2)

•  До музею «Машини Часу» передали рояль, пошкоджений під час російської атаки на Дніпро (2)

•  На Дніпропетровщині засуджено чоловіка, який намагався зґвалтувати трьох жінок (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
лет назад было создано Художественное училище.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте