| |«« | «« | »» | »»| |
Незважаючи на всі проблеми, у прифронтовому місті триває життя.
У тому числі – і життя духовне.
У Синельниковому відкрили та освятили новий храм.
Про це повідомили у Дніпровській єпархії ПЦУ:
“ОСВЯТИЛИ НОВОЗБУДОВАНИЙ ХРАМ У ПРИФРОНТОВОМУ м.СИНЕЛЬНИКОВЕ
Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященніший митрополит Дніпровський і Січеславський Симеон Зінкевич звершив освячення каплиці на честь святого великомученика Юрія Переможця у місті Синельникове.
У богослужінні взяли участь канцлер консисторії протоієрей Віталій Лопушанський, настоятель храму та військовий капелан протоієрей Костянтин Савченко, а також запрошене духовенство.
Після звершення чину освячення Митрополит Симеон звернувся до присутніх із архіпастирським словом, у якому наголосив на важливості молитви та духовної підтримки людей у непростий час. Архіпастир подякував усім, хто долучився до будівництва та облаштування каплиці, і побажав, щоб це святе місце стало осередком молитви, миру та Божого благословення для мешканців міста.
На завершення Владика благословив усіх присутніх та побажав міцної віри, духовної наснаги і допомоги Божої у добрих справах”.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |