Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 01 августа 2026
04:08

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Еще одна жительница Днепропетровщины отметила свое 100-летие

Еще одна жительница Днепропетровщины отметила свое 100-летие

Такой почетный юбилей отпраздновала жительница города Самар Марфа Федоровна Лысенко и ее родные.

Местная мэрия поздравила Марфу Федоровну с этой знаковой датой, рассказав о ее жизни:

“Сто років - це не просто дата, це ціла епоха, виткана з випробувань, великої праці та безмежної любові до життя.

Сьогодні мали честь особисто привітати із 100-річним ювілеєм Марфу Федорівну Лисенко - жительку Самара, жінку сильної долі та великого серця.

Її молодість припала на роки Другої світової війни. Окупація, а згодом мобілізація до далекого Сибіру, де підлітком довелося по 12 годин працювати на військовому заводі просто неба. Важкі будні, коли руки примерзали до металу, не зламали її дух, а лише загартували характер.

Саме там, серед воєнного лихоліття, Марфа Федорівна зустріла своє кохання - пораненого українського фронтовика Івана. Разом вони повернулися на його рідну землю, до Самарівського району, де народилися троє дітей, а згодом виросла велика й дружна родина: шість онуків та сім правнуків.

Багато років Марфа Федорівна присвятила роботі у сфері торгівлі, пройшовши шлях від звичайної продавчині до завідувачки магазину.

Сьогодні поруч із ювіляркою — її рідні, які щодня огортають турботою та любов’ю.

Щиро бажаю Марфі Федорівні здоров’я, душевного тепла, спокою та ще багато світлих днів у колі близьких людей”.




Gorod.dp.ua на Facebook.


Банда ленина 1890-2026  (08.06.26 15:33): Вот такой вот "коммунизм" ленина-путина - родился в кризисе, голоде, нищете, детство в рабстве, молодость в войне, старость - повтор того же по второму кругу - нищета, кризис, война. Даже в старости нет покоя от мафии ленинизма-путинизма, которая мечтает убить всё население захваченных колоний об Европу. Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (11)

•  Новий трамвай із кондиціонером, пандусом та відеонаглядом вийшов на маршрут у Дніпрі (9)

•  Нардепи хочуть легалізувати полювання в Україні як розвагу (7)

•  У Дніпрі під час «бусифікації» на ж/м Калинівський-6 лунали постріли: що пишуть соцмережі та що кажуть в поліції (7)

•  У Дніпрі борг містян за послуги водопостачання та водовідведення перевищив 792 млн грн (6)

•  СБУ затримала у Дніпрі агента рф, який активував для ворога понад 1000 систем Starlink (6)

•  Знищені гаражі та побиті оселі через вибухи без тривоги: у Павлограді люди вийшли на мітинг, щоб домогтися компенсацій (4)

•  «Поверніть Федорова». У Дніпрі знову зібралися на мітинг (3)

•  Дніпропетровщина — лідер за смертністю в Україні (3)

•  Довірена особа президента США Лора Лумер відвідала Дніпро (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет назад начали строить "Свечки" на Победе.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте